תושב נתניה נעצר בחשד שגרר את זוגתו על הכביש ופצע אותה קשה

פצועה קשה אותרה בנתניה כשהיא סובלת מחבלות בכל חלקי גופה. מתחקור בזירה עלה כי הרקע לאירוע הוא ויכוח בין בני הזוג, במהלכו נגררה האישה על הרכב בו נסעו לאורך עשרות מטרים עד שהושלכה בצד הדרך. לאחר זמן מה הוא הסגיר עצמו בן הזוג.

תושב נתניה נעצר בחשד שגרר את זוגתו על הכביש ופצע אותה קשה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
זוועה בנתניה. אישה בת 32 נפצעה אמש (ה') באורח קשה לאחר שעל פי החשד הושלכה ממכונית נוסעת על ידי בן זוגה (34) ברחוב רזיאל בעיר. האישה פונתה על ידי צוות מד"א לבית החולים בילינסון בפתח תקווה כשהיא סובלת מפגיעת ראש ומחבלות בכל חלקי גופה. מצבה הוגדר קשה.

האישה, תושבת בני ברק, הגיעה לנתניה לבקר את בן זוגה והייתה מלווה בבן משפחה. אך בביתו של בן הזוג התגלע ביניהם ויכוח. הם יצאו מהבית והחשוד נכנס למכוניתו בכוונה לנסוע משם. ואולם האישה ניסתה למנוע זאת ממנו ונתלתה על החלק הקדמי של הרכב. החשוד לא נרתע והחל לנהוג בפראות, ולאורך עשרות מטרים היא נגררה על הרכב עד שעפה ממנו לכביש. החשוד המשיך בנסיעה והותיר אותה פצועה ברחוב.

קרוב משפחתה שהבחין במתרחש ואף תיעד את הנעשה, הזעיק למקום את מד"א והמשטרה. חובש רפואת חירום במד"א רן לוי ופרמדיק מד"א ישראל דהרי סיפרו כי הבחינו בה מדממת על הכביש, "אנשים שהיו במקום סיפרו שהיא נפגעה מרכב חולף".

החשוד יובא לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם המשטרה תבקש להאריך את מעצרו להמשך חקירה. מצבה של הפצועה השתפר, אך מצבה עדיין מוגדר קשה.

הכי נצפות

אין תוצאה