חשש ביפו: רצח שני בתוך פחות מחודש

צעיר בן 22 נורה ברחוב אחילוף ונפצע אנושות.למרות שהגיע לביה"ח וולפסון בכוחות עצמו, הרופאים לא הצליחו להצילו

רצח שני בתוך פחות מחודש ביפו

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
שוב רצח ביפו. צעיר בן 22, תושב יפו, המוכר למשטרה, נרצח היום אחר הצהרים בעיר. במשטרת מרחב יפתח פתחו בחקירה לבדיקת נסיבות הרצח.

סמוך לשעה שש וחצי בערב, התקבל דיווח במשטרת מרחב יפתח על ירי ברחוב אחילוף בעיר. שוטרי המרחב חשו למקום ובמקביל התקבל במשטרה דיווח גם על צעיר בן 22 שהגיע באופן עצמאי, ירוי ובמצב אנוש לבית החולים. מאמצי הרופאים לבצע בו החייאה עלו בתוהו והם נאלצו לקבוע את מותו כעבור זמן קצר.
השוטרים סגרו את הזירה והחלו לאסוף עדויות מהם עלה כי, ככל הנראה, נוסע ברכב מסוג מאזדה בצבע לבן, הוא שהתנקש בצעיר ולאחר מכן נמלט מהמקום. השוטרים פתחו בסריקות והציבו מחסומים על מנת לאתר את המתנקשים. במקביל הוברר כי הנרצח מוכר למשטרה מעבירות קודמות, בין השאר עבירות רכוש וסמים, ואף ריצה עונשי מאסר. כאשר הנרצח הורשע לפני כשנתיים כתבה השופטת שגזרה עליו עונש מאסר על תנאי: "בסופו של דבר מדובר באדם צעיר שניתן לקוות שיתעשת ויעלה מתי שהוא על דרך המלך של ההתנהגות הנורמטיבית". במשטרה פתחו בחקירה של נסיבות הרצח.
מדובר ברצח שני בתוך פחות מחודש על רקע פלילי ביפו, כאשר במוצאי יום העצמאות, נורה ברחוב מקסים גורקי ביפו, מוסא מחאמיד, בן ה-22. מחאמיד, שהועבר לבית החולים וולפסון, מת מפצעיו במהלך הלילה. גם במקרה הזה, משטרת מרחב יפתח לא עצרה חשודים.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה