החשד: ערביה מיפו נרצחה על רקע אורח חיים מתירני

סמר חטיב ישבה עם חברה במכונית המאזדה ברמזור האדום במחלף עין הקורא כשלפתע נצמד אליהן רכב מסתורי - שממנו נורו עליהן קליעים רבים. הניידות הגיעו תוך דקות, אך המתנקשים הצליחו להימלט. המשטרה ממשיכה בסריקות אחר המתנקשים וחוקרת את המניע לאירוע

החשד: ערביה מיפו נרצחה על רקע אורח חיים מתירני

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
סמר חטיב, אם לשלושה בת 32 מיפו, היא האישה שנרצחה אמש ביריות בעת שישבה ברכבה בכביש 4313 סמוך למחלף עין הקורא שליד ראשון לציון. מצבה של חברתה, צעירה בת 23, עדיין מוגדר אנוש והיא מאושפזת בבית החולים אסף הרופא בצריפין. המשטרה ממשיכה היום (שלישי) בסריקות אחר היורים, ומנסה להבין מה הרקע לאירוע.

החשד: ערביה מיפו נרצחה על רקע אורח חיים מתירנימחקירה ראשונית עלה כי שתי הנשים נסעו ברכב שחור מסוג מאזדה 2 לכיוון תל אביב. כשעצרו ברמזור אדום, בסמוך למתחם "איקאה", נצמד למכוניתם כלי רכב וממנו נורו לעברן עשרות קליעים. ניידת סיור של תחנת ראשון לציון הגיעה בתוך שלוש דקות למקום אבל הרוצחים נמלטו."כשהגענו למקום ראינו שתי צעירות בשנות ה-20 עם פצעי ירי, אחת הייתה מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה", סיפרו הפרמדיקים אלכסנדרה שוייטוב-מנחם ודודו מנחם. "לאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותה במקום. הפצועה השנייה הייתה בהכרה מלאה וסבלה מפצעי ירי בגופה, הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה קשה".

החשד: ערביה מיפו נרצחה על רקע אורח חיים מתירנילפני כשבועיים נרצחו נורית (נורה) מולאק בת ה-21 וחיית (חיה) בת ה-19 על ידי אחיהן ביפו. אחיהן של השתיים, אימהות לתינוקות בני שנה,התקשר למשטרה ודיווח כי רצח אותן בדירתם ברחוב ברוך קרוא בעיר.

בחודש שעבר שני בני אדם, קרובי משפחה בני 49 ו-13 נורו למוות באום אל-פחם. פרדמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו לזירה וניסו לבצע בהם פעולות החייאה ופינו אותם לבית החולים העמק בעפולה אך מותם של השניים, דוד ואחיינו, נקבע בבית החולים. אדם נוסף פונה במצב קל לבית החולים העמק.

החשד: ערביה מיפו נרצחה על רקע אורח חיים מתירני

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה