לוחם מג"ב נאשם בסחר בנשק ובאינוס קטינה

כתב אישום הוגש נגד הלוחם ושלושה נוספים, שביחד פעלו לגניבת נשק ומכירתו.בנוסף הואשם המג"בניק שסחט צעירה באיומים, וגרם לה לשלוח לו תמונות אינטימיות שלה.הנאשם יוצא לחופשה כפויה בפברואר 2018

לוחם מג

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד לוחם שסיים את הטירונות והחל את תפקידו במג"ב בנובמבר 2017. יחד איתו הואשמו שלושה נוספים, קרובי משפחתו וחברו, בגין סחר בנשק וקשירת קשר לביצוע פשע.
בנוסף, הלוחם קיבל סרטונים ותמונות אינטימיות של קטינה ובעקבות זאת יצר עמה קשר. במסגרת הקשר עם הצעירה סחט אותה הלוחם באיומים ואף ביצע בה מעשה אינוס.
החקירה, שהחלה במצ"ח והמשיכה במשמר הגבול ובמחלקה לחקירות שוטרים, העלתה חשדות חמורים שבגינם הוחלט במג"ב להוציא את הלוחם לחופשה כפויה בפברואר 2018.
על פי כתב האישום הנוגע לצעירה, במהלך 2017 יצרה המתלוננת הקטינה קשר עם מכר של הלוחם. הלוחם מצדו יצר איתה קשר בהמשך באמצעות הוואטסאפ, וכתב לה כי הוא מכיר אותה ויודע דברים עליה. המתלוננת חסמה את האפשרות לקשר עם הנאשם בוואטסאפ, ובתגובה הוא התקשר אליה ואמר: "בטלי את החסימה לפני שאפיץ את התמונות".
המתלוננת בתגובה ביטלה את החסימה, אך הנאשם המשיך לאיים על המתלוננת בהפצת הסרטונים והתמונות אם לא תשלח לו תמונות אינטימיות. כשאמרה המתלוננת ללוחם כי היא תתלונן עליו, הוא השיב לה כי "לא יצא מזה כלום" מאחר שהוא חייל.
במסגרת הקשר המאיים, נעתרה המתלוננת לבקשותיו של הלוחם ובלבד שימחק את התמונות והסרטונים. הנאשם אמר כי הוא מסכים, אבל לאחר מכן שלח לחברו צילומי מסך שמתעדים שיחת וידאו עם המתלוננת.
לפי כתב האישום השני שהוגש הבוקר ועוסק בסחר בנשק, שלושת הנאשמים שהיו קרובים ללוחם, שימשו כמתווכים בביצוע העבירות וסייעו לו למצוא קונים לאמצעי הלחימה. את האמל"ח נהג הלוחם לגנוב ולהביא לכפר הסמוך, אל מגורי שלושת הנאשמים.
המחלקה לחקירות שוטרים ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם. בהמשך הבוקר יובאו הלוחם וחשוד נוסף להארכת מעצר בבית המשפט המחוזי בנצרת.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה