חשד: שידל נער בבית הכנסת לקיים עמו יחסי מין

המשטרה עצרה תושב ירושלים כבן 50 בחשד שיצר קשר עם נער בן 16 לפני שנתיים, הציע לו כסף תמורת מפגשים במקום נסתר וביצע בו לכאורה עבירות מין


אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המשטרה עצרה בערב שבת גבר כבן 50 מירושלים בחשד שביצע עבירות מין בנער בן 16 המתפלל עמו בבית הכנסת, במשך כשנתיים.

הנער, עמו הגבר התחיל להיות בקשר לכאורה מגיל 14, החליט בשלב מסוים לספר על המתרחש להוריו. לאחר הגילוי, המשפחה הגישה תלונה במשטרת ישראל כנגד אותו אדם כבן 50 שלפני שנתיים התחיל לקבוע איתו מפגשים במקומות שונים וביצע בו עבירות מין בעבור תשלום, כך לפי התלונה.
אמש, כשהחשוד הגיע לבית הכנסת, בני משפחתו של הנער הזעיקו את השוטרים שעצרו אותו והביאו אותו לחקירה בחשד למעשים מגונים בקטין מתחת לגיל 14 ועבירות נוספות.
מחקירת המשטרה עולה החשד, כאמור, כי לפני כשנתיים יצר החשוד קשר עם הנער בבית הכנסת המקומי, והציע לו על פי החשד כסף תמורת מפגש במקום מבודד ונסתר, שם ביצע בו עבירות מין.
לאחר מפגש זה, על פי החשד, המשיך החשוד לנצל את בית הכנסת כפלטפורמה לפגוש את הנער ולקבוע עמו מפגשים נוספים. היום יובא החשוד בפני בית המשפט לדיון בעניינו.
במשטרה ציינו כי זהו המקרה השלישי שמדווח למשטרה בחודשיים האחרונים, שבו בגירים מנצלים את שהייתם בקרבת נערים בבית כנסת על מנת לבצע בהם את זממם או לאתרם על מנת לקבוע עמם מפגשים.
לפי הודעת המשטרה נאמר: "אנחנו מבקשים מההורים לשים לב כל העת לגבי מיקומם של הילדים והנערים ועם מי הם משוחחים – בייחוד במקומות הומי אדם. בכל חשד לעבירה יש לעדכן מייד את המשטרה".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה