הותר לפרסום:מחסל רוסי נשלח לרצוח 2 ישראלים - והתחרט

חקירה העלתה כי איש עסקים רוסי הציע לחשוד, תושב נתניה ששירת ביחידת עילית ברוסיה, מיליון דולר על מנת שיתנקש בחייהם של השניים, החייבים לו לכאורה כסף

הותר לפרסום:מחסל רוסי נשלח לרצוח 2 ישראלים - והתחרט

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הותר לפרסום: נעצר גבר בן 38 תושב נתניה שנשכר, על פי החשד, להתנקש בשני אנשים תמורת מיליון דולר. מחר (שישי) צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בגין קשירת קשר לביצוע פשע.

לפני כחודש התקבלה במשטרה תלונה מתושב תל אביב שסיפר כי לפני חודשיים, במהלך פגישה עם חברו, ניגש אליהם החשוד ואמר להם כי הם חייבים 8 מיליון דולר לאיש עסקים רוסי, וכי אותו איש עסקים שכר את שירותיו כדי לרצוח אותם. בפגישה נוספת, סיפר החשוד לשניים כי התחרט שקיבל על עצמו את המשימה, והציע להם שישלח לאיש העסקים תמונה מפוברקת של אחד מהם כשהוא כפות רגליים – כדי לגרום לאיש העסקים להבין שהמשימה שהטיל עליו, הושלמה.

התמונה המפוברקת נשלחה ותוך זמן קצר, על פי החשד, קיבל החשוד שיחת טלפון מאיש העסקים שאמר לו כי אם אותו אדם (החייב לו כסף לכאורה) לא ישלם 8 מיליון דולר, "שייפרד ממנו לשלום".

באותו ערב הודיע החשוד לאיש העסקים כי "נפרד ממנו לשלום". בשיחת טלפון נוספת אמר איש העסקים לחשוד כי במידה והאדם השני לא ישלם את החוב, שירצח גם אותו.

עם קבלת התלונה, נעצר החשוד לחקירה וסיפר כי עלה לארץ מרוסיה לפני כשנה, שם שירת ביחידת עילית. לדבריו, במהלך שהותו ברוסיה פנה אליו איש עסקים שסיפר לו כי שניים המתגוררים בישראל הונו אותו בסכום של 16 מיליון דולר, והוא מבקש לשכור את שירותיו על מנת שירצח אותם.

על חקירת הפרשה הוטל, כאמור, צו איסור פרסום, שהוסר באופן חלקי השבוע. מחר צפויה הפרקליטות להגיש נגד החשוד כתב אישום בגין עבירות קשירת קשר לביצוע פשע, ובקשה לעוצרו עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה