בן 38 שנחשד בתקיפת אשתו בנתב"ג שוחרר ממעצר

בית משפט השלום בפתח תקווה שיחרר היום (שלישי) את רוסטיסלאב ברודצקי בן ה-38, תייר מאוקראינה שנעצר אמש בנתב"ג בחשד כי תקף את אשתו באכזריות. המשטרה הודתה כי עדיין אינה יכולה לקבוע ממה נגרם מצבה הרפואי של האשה. הגבר יועבר לידי רשות האוכלוסין וההגירה, הצפוייה לגרש אותו

בן 38 שנחשד בתקיפת אשתו בנתב

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
שיפור ניכר חל הבוקר (שלישי) במצב התיירת בת ה-37 שפונתה אמש לבית החולים הרפואי אסף הרופא בבאר יעקב מנמל התעופה בן גוריון. מבית החולים נמסר כי היא שבה להכרה מלאה ומצבה מוגדר כעת בינוני ויציב.

האישה מאוקראינה פונתה אתמול במצב קשה לבית החולים, כשהיא סובלת משברים בפניה, לאחר שעל פי החשד בעלה, אף הוא אוקראיני בן 38, תקף אותה בביקורת הגבולות בנמל התעופה בן גוריון, והטיח את ראשה בקיר. בנוסף, האישה הגיעה לבית החולים שתויה, עם רמות אלכוהול גבוהות בדמה. הבעל נעצר, ובחקירתו הוא טען כי היא מעדה ונפלה. היום הוא הובא להארכת מעצר שם בית משפט השלום בפתח תקווה שיחרר אותו. המשטרה הודתה כי עדיין אינה יכולה לקבוע ממה נגרם מצבה הרפואי של האישה. עוד החליט בית המשפט כי הגבר יועבר לידי רשות האוכלוסין וההגירה, הצפוייה לגרש אותו מהארץ.שלשום הוגש כתב אישום נגד צעיר בן 24, תושב נתניה, שהיכה ופצע אישה שפגש בשוק בנתניה. מהחקירה עלה כי הנאשם הזמין את האישה לקיים עמו יחסי מין, בזמן שמשך בחולצתה. המתלוננת סירבה, ובתגובה הגבר היכה בה בקרש ואף איים על חייה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה