הנרצח מיפו: בנו של הירקן "ינעל העולם" משוק הכרמל

אחד הסמלים של שוק הכרמל בתל אביב הוא הדוכן של עבד שקרא, המוכר בכינוי "ינעל העולם". בנו נאדר הוא הגבר שנרצח ביריות הלילה ביפו. "אנחנו הולכים לקבור אותו, אחרי זה נראה מה יהיה"

הנרצח מיפו: בנו של הירקן

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
נאדר שקרא, שנרצח הלילה (יום ג') ביפו, הוא בנו של אחד מהסוחרים המוכרים בשוק הכרמל - עבד שקרא, אשר מוכר בכינוי "ינעל העולם". "אני לא יודע עוד מה היה, אין לי ראש לדברים האלה עכשיו". "אנחנו הולכים לקבור אותו, ואחרי זה נראה מה יהיה".

הנרצח מיפו: בנו של הירקן שקרא בן ה-32 נרצח ביריות ברחוב עבד אל גני בעיר. כוחות משטרה הגיעו לזירה ופתחו בחקירת נסיבות האירוע. הרקע לירי, כך מסרה המשטרה, פלילי. גבר נוסף נפצע באירוע, גם הוא בשנות ה-30 לחייו, באורח בינוני.בחודשים האחרונים אירעו כמה מקרי רצח ביפו. בחודש יוני נדקרה למוות פאדיה קדיס, אלמנתו של בכיר בקהילה הנוצרית שנרצח אף הוא. בתה טרייסי קדיס ובן זוגה אמיר מרמש הואשמו בביצוע הרצח. בחודש שלפני, נרצחה ביריות סמר חטיב, בת 33 מיפו, סמוך למחלף עין הקורא שליד ראשון לציון, ושתי האחיות נורית וחיאת מאלוק נדקרו למוות בדירה ביפו. אחיהן של השתיים התקשר למוקד 100 של המשטרה ודיווח כי רצח אותן.

הנרצח מיפו: בנו של הירקן בחודש שעבר נפצע אנושות וליד אבו סיף בן ה-5, לאחר שנורה ברחוב מחרוזת ביפו. שלושה גברים, בהם אחד שזוהה כקרוב משפחתו של הילד, נפצעו באורח בינוני וקל מהירי. על פי דיווחים, הילד נורה מכדור תועה שנורה בשכונה. דיווחים אחרים טענו שהירי "בוצע במהלך ויכוח בין כמה אנשים".מאוחר יותר באותו החודש נורה בן 62 בחוף גבעת עלייה שביפו ונפצע באורח קשה. הגבר, תושב ירושלים שעלה לפני כשנה מרוסיה, היה בדרכו למכונית עם אשתו לאחר בילוי בחוף - וככל הנראה נורה מטווח קצר.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה