פורץ פלשתיני כפת אישה וביצע בה מעשה מגונה

חשד לשוד מזעזע במעלה אדומים.צעירה כבת 18 טוענת כי אדם זר חדר לביתה בזמן שישנה, קשר אותה לכיסא, תקף אותה מינית ושדד אותה.החשוד נעצר

פורץ פלשתיני כפת אישה וביצע בה מעשה מגונה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
חשד לשוד מכוער ומפחיד במעלה אדומים: צעירה כבת 18 התלוננה היום (שלישי) למשטרה שאדם זר פרץ לביתה בלילה בזמן שישנה. עקב הפריצה היא התעוררה, אך כשהפורץ הבחין בה הוא כפת אותה לכיסא, גנב תכשיטים וכסף ונמלט מהמקום, כך לפי הגרסה שמסרה למשטרה.
כוחות משטרת ישראל שהוזעקו למקום פתחו בסריקות נרחבות. לאחר זמן קצר אותר החשוד, פלשתיני בן 56 תושב בית לחם. הוא נעצר והובל לחקירה.מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הבוקר סמוך לשעה 11:00 פרץ החשוד דרך חלון לדירה ברחוב הגלגל במעלה אדומים. בעת שעלה לקומה השנייה הבחין בצעירה, תפס אותה בחוזקה, סגר את פיה וקשר את ידיה ורגליה באמצעות חבלים לכיסא, תוך שהוא מאיים עליה במזמרה שהוא אוחז בידו שאם תשתולל הוא יפגע בה.
לאחר שהחשוד כפת את הצעירה, הוא ביצע בה מעשה מגונה.

פורץ פלשתיני כפת אישה וביצע בה מעשה מגונה
כעבור כ-20 דקות לערך המשיך החשוד להסתובב בדירה גנב חפצים, תכשיטים וכסף ונמלט המקום.הצעירה שהבינה כי החשוד נמלט הצליחה להשתחרר מהחבלים התקשרה מיד למוקד 100 של המשטרה וסיפרה על שאירע ומסרה פרטים ותאור של החשוד.
כוחות המשטרה החלו בביצוע סריקות נרחבות בעיר ומחוצה לה ותוך זמן קצר אותר החשוד על ידי שוטרי הסיור הרגלי לאחר שהסתתר באחד הרחובות הסמוכים.
החשוד נתפס וברשותו הרכוש הגנוב, המזמרה באמצעותה הוא איים על הצעירה, תעודת זהות של הצעירה ורכוש נוסף שעל פי החשד נגנב ככל הנראה מבתים נוספים.
בחקירתו הודה החשוד במעשים ובהמשך יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה