עליזה נרצחה ע"י בעלה: "אמא, השארת אותי ללא פעימות בלב"

בנתניה מתנהל מצוד אחר איציק שפק, החשוד שדקר למוות את אשתו בת ה-50 שאותרה בדירה עם סימני אלימות קשים על גופה. בנה ספד לה: "יהיה זכרך ברוך, כמה את אהובה על כולם". החשוד טילפן לחברו וסיפר: דקרתי את עליזה

עליזה נרצחה ע

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
"אמא, אין מילה שיכולה לתאר את אהבתי העצומה. אמא - מילה עם כל כך הרבה משמעות, לא מאמין שאת המילה הזאת לא אוכל יותר להגיד. אין מילה שיכולה לתאר את הכאב שמתחולל כרגע בגופי, בעצמותיי ובנשמתי. אימא שלי שנרצחה השאירה אותי ללא פעימות בלב, יהיה זכרך ברוך תהיה נשמתך בגן עדן אמן. כמה את אהובה על כולם". כך ספד הבוקר (חמישי) חי שפק, בנה של עליזה שפק, שנרצחה בדירתה בנתניה אמש, בפוסט בפייסבוק.

עליזה נרצחה עשפק בת ה-50 נמצאה עם סימני דקירה על גופה כשהיא מחוסרת הכרה, וצוות מד"א שטיפל בה בזירה נאלץ לקבוע את מותה. על פי החשד, בעלה איציק הוא שרצח אותה ונמלט מהמקום. פרמדיק מד"א רפי שבע ש שהגיע לזירה סיפר: "ראינו אישה כבת 50 מחוסרת הכרה עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון. ביצענו בה פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה".המשטרה פרסמה את תמונתו של החשוד בן ה-54, וביקשה את סיוע הציבור בחיפושים אחריו. שפק כבר היה מעורב באלימות כלפי אשתו, והשנה הורשע כי תקף אותה לפני כשנתיים, ונגזרה עליו חצי שנת מאסר על תנאי.

עליזה נרצחה עהמשטרה הגיעה לדירה בנתניה בעקבות שיחה למוקד 100 של חברו של איציק שפק, שסיפר כי שפק התקשר אליו וסיפר שדקר את אשתו. כוחות גדולים מנהלים מצוד אחר הבעל שנמלט לאחר הדקירה, ובמסגרת החיפושים נשלח מסוק לסרוק את קו החוף ואת השדות בחלק הצפוני של נתניה.

עדי ראייה בזירת הרצח סיפרו כי שפק אמר לבעל הבית "תגיד לילדים שאני אוהב אותם", בטרם נמלט. עליזה שפק עבדה כשדרנית ברדיו אמצע הדרך. לבני הזוג, שנפרדו לאחרונה, ארבעה ילדים. אחת מבנותיהן אמרה לאחר הרצח על אביה כי "הוא לקח לי את הדבר הכי יקר, הוא לקח את הלב".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה