עדות דרמטית בפרשת רצח תאיר ראדה

צעירה שלישית העידה במשטרה כי א"ק טענה בפניה לכאורה כי היא רצחה את תאיר ראדה. בנוסף, נחשף מסמך שניסחה פסיכיאטרית בו ביקשה לאשפז את א"ק בכפייה מכיוון ש"יש לה רעב לרצוח"

עדות דרמטית בפרשת רצח תאיר ראדה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
העיתון 'ידיעות אחרונות' מדווח כי למשרדי ימ"ר צפון בנצרת־עילית הגיעה אישה שביקשה להעיד עדות דרמטית בפרשת רצח תאיר ראדה ז"ל.

על פי עדות זו הצעירה המכונה בתקשורת א"ק הודתה גם בפניה על כך שהיא זו שרצחה את תאיר בבית ספרה בקצרין.

עדות זו היא העדות השלישית לפיה א"ק הודתה במעשה המיוחס כידוע לרומן זדורוב ובגינו נגזר עליו מאסר עולם. נזכיר כי הפעם הראשונה בה נחשף החשד שמא א"ק היא הרוצחת הייתה עם שידורה של הסדרה 'צל של אמת' ובה הובאה בהרחבה עדותו של חברה של א"ק שסיפר כיצד התוודתה א"ק בפניו על המעשה שעשתה ואף הראתה לו פריטים הקשורים לרצח.

עדות דרמטית בפרשת רצח תאיר ראדהעדות זו ועדות נוספת הובילה את המשטרה לזמן את א"ק לחקירה שלא באזהרה ובה נשאלה אם אכן הודתה במעשה, וזו אמרה שיתכן והייתה רוצה לעשות את המעשה אך לא זכור לה שהודתה בו. בעדותה זו התייחסה לנטייה רצחנית הקיימת במי שמוגדר בפיה "זאבה", כינוי החל גם עליה בשל הפרעה נפשית.

העדות החדשה שהגיעה ביממה האחרונה למשטרה מצטרפת לעדותה של הפסיכיאטרית שטיפלה בצעירה שאושפזה יחד עם א"ק. על פי עדות זו א"ק סיפרה לה על הרצח.

העיתון מצטט מדבריה של הפסיכולוגית שנאמרו בשנת 2017: "קיבלתי דיווח מהאחות האחראית כי אותה חברה אמרה לע' שהיא רצחה את תאיר או יודעת מי רצח את תאיר, אני לא זוכרת במדויק מה אותה חברה מסרה, אך למיטב זיכרוני דובר על רצח תאיר ראדה, אך לא זוכרת בדיוק מה נאמר... במהלך הביקור ניסתה (א"ק) לפגוע בעצמה ואז היא נלקחה/הופנתה למיון לקבלת טיפול, ולדעתי היא חתכה את עצמה, אבל אני לא זוכרת להגיד לך. אנחנו דנו בעניין של המידע של ע' והחלטנו לא לתת לזה חשיבות כי לא כל כך האמנו".

עדות דרמטית בפרשת רצח תאיר ראדהפרקליטו של רומן זדורוב, עו"ד ירום הלוי, מציין כי בכוונתו להגיש בחודשים הקרובים ערעור לבית המשפט העליון על גזר דינו של מרשו, ובערעור זה יציג עדויות רבות המנקות את מרשו מאשם.

"משנחקרה לראשונה עדה חשובה בתיק, בעקבות פנייתי לפרקליטות ובעקבות ראיה חדשה חשובה מאוד שהעברתי לפרקליטות, אני מצד אחד חש סיפוק שהנה, אולי הפרקליטות תתעשת ותאלץ את המשטרה לבצע חקירת אמת, ואולם מצד שני עודני חדור פחד וחשש שמא גם הפעם הפרקליטות לא תתעלה מעל שיקולי האגו של קברניטיה. אני מצידי לא אשקוט ולא אנוח עד שחפותו המלאה של רומן, שהיא כה ברורה לי מהראיות החדשות, תוכח, ושהעוול האדיר שנגרם לו יתוקן", אמר עו"ד הלוי.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה