נרצחה לנגד עיני ילדיה: אנגווץ וואסה נורתה על ידי בעלה השוטר

חודשיים לפני הרצח בירך הבעל את אשתו בפוסט בפייסבוק: "שתזכי לאריכות ימים. אוהב אותך". אמש ירה בראשה ודיווח למשטרה: "רצחתי אותה". מותה נקבע במקום

נרצחה לנגד עיני ילדיה: אנגווץ וואסה נורתה על ידי בעלה השוטר

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
רק לפני חודשיים, כשחגגה אנגווץ וואסה שנרצחה אמש (יום א') את יום הולדתה ה-36, בירך אותה בעלה החשוד ברצח שהיא "תזכה לאריכות ימים עד מאה ועשרים, אושר ועושר תמיד כל חייך". בפוסט בפייסבוק כתב בעלה השוטר בן ה-24: "אשתי היקרה, כשנולדת התברך העולם ביופי אמיתי ומושלם. בלעדייך אין העולם יכול להתקיים, ועכשיו כשאנו חוגגים נאחל לך מיליון ברכות".

אמש, ירה השוטר, על פי החשד, כדור בראשה של אשתו בדירתם ברחוב נחום בנתניה. כעבור זמן קצר התקשר למוקד המשטרה ודיווח: "רצחתי אותה". כוחות משטרה ומד"א הוזעקו יחד עם המחלקה לחקירת שוטרים. מותה של האישה נקבע במקום והגבר נעצר. לבני הזוג שלושה ילדים, שניים בני שש ושבע מנישואיה הקודמים ותינוק משותף בן חודשיים, שנמצאו בחדר סמוך בדירה.

נרצחה לנגד עיני ילדיה: אנגווץ וואסה נורתה על ידי בעלה השוטר

נרצחה לנגד עיני ילדיה: אנגווץ וואסה נורתה על ידי בעלה השוטרהשוטרים שנכנסו לדירה מצאו את האישה יושבת על כיסא בפינת האוכל ללא רוח חיים, וייתכן שהבעל ירה בה מאחור. האקדח נמצא על הספה. השוטר חיכה לשוטרים בבית, ואילו הילדים היו בחדר סמוך בדירה הקטנה - וגם אם לא היו עדים למעשה הנורא, לבטח שמעו הכול.

וואסה עבדה בעבר בבתי הספר שפירא וריגלר בנתניה, והעבירה שיעורי תגבור לתלמידים מהקהילה האתיופית. מעולם לא חשדו שבני הזוג מסוכסכים. "הם היו זוג נחמד שתמיד בירך לשלום והילדים נראו מסודרים. רק אתמול ראינו אותם מטיילים עם הילדים. אי אפשר להאמין שהוא רצח אותה. הוא תמיד חבש כיפה והיא הייתה עם כיסוי ראש".שכנה אחרת שמעה את רגעי הרצח, אך לא הייתה בטוחה שמדובר בירי: "אחרי זמן קצר יצאתי החוצה וראיתי את השוטרים מוציאים אותו באזיקים. הוא היה נראה בהלם, ממש המום. הסתכל לצדדים והופתע שיש אנשים בחוץ". חבריו של השוטר נותרו בהלם. הם תיארו אותו כ"בחור טוב, שקט ורגוע". החשוד העביר את שירות החובה שלו במשטרה, ולאחר מכן שירת כשוטר סיור בתחנת קדמה.

נרצחה לנגד עיני ילדיה: אנגווץ וואסה נורתה על ידי בעלה השוטרמהמשטרה נמסר כי "סמוך לשעה 21:00 התקבלה שיחה למוקד 100 משוטר שדיווח כי ירה באשתו בביתם ברחוב נחום בנתניה. שוטרים שהגיעו לזירה הבחינו באישה ירויה ועצרו את החשוד במקום. גורמי רפואה שהוזעקו אל הדירה קבעו את מותה של האישה. בדירה היו באותה עת שלושת ילדיהם של בני הזוג".מדוברות מד"א נמסר כי הדיווח הראשוני על אישה מחוסרת הכרה התקבל בשעה 21:06 במוקד 101. חובשים ופרמדיקים של מד"א קבעו את מותה. פרמדיק מד"א אושרי יצחק סיפר: "כשנכנסו לדירה ראינו אישה כבת מחוסרת הכרה עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון. ביצענו בדיקות רפואית ראשוניות בשטח אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

נרצחה לנגד עיני ילדיה: אנגווץ וואסה נורתה על ידי בעלה השוטררק ביום חמישי האחרון רצח יצחק שפק מנתניה את אשתו עליזה במרחק של עשר דקות נסיעה מזירת הרצח אמש. על פי החשד, שפק הגיע לדירת המרתף שעליזה שכרה עם אחת מבנותיה ורצח אותה בדקירות סכין - שבועיים לפני חתימת הסכם הגירושים ביניהם.שפק אותר בבוקר שלאחר הרצח סמוך למושב אביחיל שבאזור עמק חפר לאחר סריקות ממושכות של המשטרה בעזרת מסוק ואמצעים טכנולוגיים. תושב עמק חפר הבחין בו ליד גשר תת-קרקעי שנבנה בין המושבים והזמין את השוטרים שעצרו אותו.

מכריה של עליזה סיפרו כי רק מעטים ידעו על המשבר עם יצחק. חברתה הטובה סיפרה כי "איציק לא רצה שיהיו לה חיים, עד שהיא החליטה שהיא לא יכולה יותר, עשתה מעשה ועזבה אותו ואת הבית. לא היה לה מקום לגור ולכן היא הלכה לגור עם הבת שלה בדירת המרתף. במקביל היא חיפשה דירה להשכרה ולא הספיקה למצוא. יומיים לפני הרצח היא שלחה לי הודעות קוליות, היינו צריכות לדבר ולא הספקנו".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה