דרמה בדיון בבית משפט בחיפה: חולת סרטן חשפה את שדיה בבית משפט

חולת סרטן שנמצאת בחובות גדולים ניסתה להסביר את מצוקתה, טענה שחייה נהרסו וחשפה את פלג גופה העליון. הדיון הופסק בשל מצבה הרגשי

דרמה בדיון בבית משפט בחיפה: חולת סרטן חשפה את שדיה בבית משפט

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אירוע מטלטל התרחש היום (שני) בבית המשפט המחוזי בחיפה: אישה מוסלמית חולת סרטן, שהייתה במהלך דיון בנוגע לחוב העצום שהיא חייבת לכונס נכסים, חשפה את שדיה. הדיון הופסק על מנת להרגיע את הרוחות.

האישה נקלעה לחובות רבים כתוצאה מהכסף שהוציאה על טיפולים למחלת הסרטן. במהלך הדיון היא החליטה להדגים לשופט ולנושים שלה את מצבה הקשה: היא הסבירה להם שהמחלה פרצה בדיוק לאחר שנקלעה לחובות והיא נאלצה לעבור כריתת שד וטיפולים כימותרפיים - תוך כדי שהיא מנסה לשלם כל חודש את החובות שלה - אך לדבריה הבינה שחייה הרוסים.

חולת סרטן חשפה את שדיה בבית משפטבשלב זה בדיון חשפה האישה את שדיה: בית המשפט החליט על הפסקה והוציא את האישה הבוכייה להירגע מחוץ לחדרי הדיון.

האישה חייבת כ-900 אלף שקלים להוצאה לפועל, חובות אותם היא סוחבת כבר 13 שנים לאחר ש"נעקצה" על ידי חברה טובה לה סייעה. אותה חברה העבירה לבעלה צ'קים פתוחים של הלקוחה אותם הוא פיזר - לפני שנכנס לכלא על עבירות שונות.

חולת סרטן חשפה את שדיה בבית משפטחולת הסרטן עובדת ומתפרנסת כבר 27 שנים כאחות מוסמכת בבית חולים: אביה נפטר והיא מסייעת לאימא שלה שעברה אירוע מוחי. האם עברה שלושה ניתוחי גב, אינה מסוגלת ללכת וחיה מקצבאות המוסד לביטוח לאומי. השתיים חיות יחד בדירת עמידר.עורך הדין לירום סנדה, שמייצג את חולת הסרטן, אמר: "מרשתי מנהלת הליך להסדרת חובות בסך של כ-900,000 שקלים אותם היא סוחבת על גבה במשך 13 שנה לאחר שנעקצה על ידי חברתה הטובה". לדבריו, "ההתנהלות בתיק חוטאת לכל מטרות החוק שעה שמדובר בלקוחה שצריכה לקבל הפטר לאלתר. בית המשפט דחה את עמדת בעלי התפקיד בתיק וקבע את התיק לדיון נוסף עוד חודש. הוגשה תגובתנו המפורטת אשר דוחה את עמדת בעלי התפקיד סעיף אחר סעיף ואנו בטוחים שהצדק יצא לאור".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה