הרב מאיר מזוז: 'אמיר חצרוני הוא התגלמות השטן'

ראש ישיבת 'כסא' רחמים' הרב מאיר מאזוז, יצא לאחרונה במתקפה נגד פרופסור אמיר חצרוני וכינה אותו "השטן": 'הוא לא יכול להיות כאן בפסח, אז שיצא החוצה'

הרב מאיר מזוז: 'אמיר חצרוני הוא התגלמות השטן'

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
ראש ישיבת 'כסא' רחמים' הרב מאיר מאזוז, יצא לאחרונה במתקפה נגד פרופסור אמיר חצרוני וכינה אותו "השטן".

על פי הדיווח באתר החרדי 'כיכר השבת', במהלך שיעור שמסר לאחרונה אמר הרב מאזוז: "אני לא שומע רדיו, אבל לפעמים אני נוסע ויש 'חדשות' אז אני שומע את זה,'חדשים גם ישנים דודי צפנתי לך'.

"היום יש פרופסור אחד שמו "חצרוני", ושמעתי לפני שנה שהוא אומר: 'אני לא יכול להיות בחג הפסח בארץ ישראל, כי אני רואה יהודים אוכלים מצה'. אז מה? זה פוגע לך בבריאות?! מה אכפת לך?! תאכל מה שתרצה. אבל לראות יהודים אוכלים מצה הוא משתגע מזה".

הרב מאזוז הוסיף וסיפר: "פתאום על המקום עשיתי גימטריא, ואמרתי לנהג עובדיה שיחיה: חצרוני גימטריא "השטן", כי זה התגלמות של השטן, ולכן הוא לא יכול להיות כאן בפסח, אז שיצא החוצה. ואמרו לי שהוא נסע לחוץ לארץ ונתנו לו מכות וכו'".

הרב מאזוז תהה ותקף: "אבל למה ככה?! אם עושים "חג המולד" זה בסדר ודבר גדול מאוד, ואם עושים "חג אל-אידחא" של הערבים שאומרים שאברהם עקד את ישמעאל, זה בסדר וצריכים לכבד אותם. פעם אמרו ברדיו שהיום יש חג גדול לערבים, שאברהם עקד את ישמעאל. ולא אמרו שם הערה קטנה: אבל אצלנו בתורה כתוב".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה