טראמפ מכר את ביטחון ישראל

כעס בקרב תומכי ישראל בארה"ב לאחר שנודע כי הממשל יאפשר לאיראן להחזיק טילים בליסטיים שיסכנו את ישראל

טראמפ מכר את ביטחון ישראל

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
כעס בקרב תומכי ישראל בארה"ב לאחר שנודע כי הממשל בראשות דונלד טראמפ מתכוון לאפשר לאיראן להמשיך ולהחזיק בטילים בליסטיים שיסכנו את ישראל – ולאסור רק על טילים שיכולים להגיע לארה"ב.

הדיווח באתר ה"Washington Free Beacon" נסמך על מקורות שמכירים את פרטי השיחות שמתקיימות בימים אלו כדי לקבוע את עתיד ההסכם הגרעיני שהושג עם איראן.

לאחר שבועות שבהם מדינות אירופה לחצו על הממשל, פקידי הממשל הבכירים האחראיים על השיחות הסכימו לכך שרק הטילים הבליסטיים האיראניים לטווח ארוך יוגבלו, בעוד שהטילים לטווח קצר ובינוני יישארו במקומם.

הסנאטור טד קרוז (רפובליקני מטקסס) אמר לאתר כי ה"תיקונים" שמציעים האירופאים להסכם הם בגדר "הבטחות ריקות" שלא באמת ישפיעו על הפעולות של איראן בשטח. מקור פנימי בממשל אמר עוד שאנשיהם של שר החוץ לעבר, רקס טילרסון, ושל היועץ לשעבר לביטחון לאומי, הרברט מקמסטר, פועלים בתוך הממשל כדי לקדם את דרישות האירופאים.

טראמפ מכר את ביטחון ישראל"בכנות, איני יודע איך הנשיא יכול 'למכור' כך את ישראל", אמר לאתר גורם יהודי המקיים מגעים עם הממשל בנושא איראן. "לא זו בלבד ש[ישראל] צריכה להתמודד עם איום הטילים מהצפון. כעת איראן מקבלת אור ירוק להשלים טילים שיהוו איום קיומי על ישראל?".

ג'וש בלוק, יו"ר The Israel Project, אמר שהצעה להגביל את טווח הטילים הבליסטיים של איראן בושל ע"י תומכי איראן ברוסיה, ו"נועד לרמות את הנשיא טראמפ, בתמיכת אירופאים תאבי בצע שיותר חשוב להם לעשות כסף".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה