חזן הגיש תלונה נגד ח"כ הערבי: "מחבל בחליפה"

חבר הכנסת הערבי, איימן עודה, יו"ר הרשימה המשותפת, ברך את מנהיג חמאס הנייה על הסכם הפיוס המתגבש בין ארגון הטרור והרש"פ. ח"כ חזן לא נשאר חייב למי שהגדירו "מחבל בחליפה", והחליט להגיש תלונה נגד עודה בגין "התקשרות לא חוקית עם ארגון טרור"

חזן הגיש תלונה נגד ח

חבר הכנסת אורן חזן הגיב היום (רביעי) בחריפות נגד חבר הכנסת הערבי איימן עודה, יו"ר הרשימה המשותפת, שהודיעה כי התקשר למנהיג חמאס איסמעיל הנייה בכדי "לברך אותו על האחדות" בדבר הסכם הפיוס המתגבש של ארגון הטרור חמאס עם הרשות הפלסטינית בימים אלו בעזה.

בנוסף, תקף ח"כ עודה את ראש הממשלה ניתיהו ואת שר הבטחון ליברמן שגינו את ההסכם .

"איימן עודה הוא מחבל בחליפה", פתח חזן.

לדבריו, "מה שהוא הצליח להסתיר במשך שנתיים מחויכות – הוא הסגיר בשיחת טלפון אחת עם הנייה".

"הגיעה העת לעשות לכך סוף – הספיקו לכולנו הדיבורים, כעת הזמן לצעדים אופרטיביים". בצעדיו, התכוון חזן לכך שהוא מתעתד להגיש תלונה במשטרה נגד ח"כ עודה בגין "התקשרות לא חוקית עם ארגון טרור".

לא רק זו, כי מיד לאחר הפגרה מתכנן חזן לפתוח בהליך של החתמת חברי כנסת למען הדחתו של ח"כ עודה מן הכנסת, "כפי שמאפשר כיום החוק", אמר חזן.

והסביר, "אפשר להמשיך ולצקצק בלשון על כפיות הטובה של חברי הרשימה המשותפת. אבל עד שלא יינקטו נגדם צעדים בפועל – דבר לא יעזור ובוגדנותם רק תלך ותחריף".

"גאטס כבר בכלא – צריך לדאוג לשלוח אליו חברי סיעה נוספים".

"עוז לתמורה בטרם פורענות"

אתמול, בישיבת סיעת הליכוד שהתקיימה במעלה אדומים, התייחס במהלכה רה"מ נתניהו להתכנסות הפיוס: "אנחנו מצפים מכל מי שמדבר על תהליך שלום להכיר במדינת ישראל וכמובן להכיר במדינה יהודית ואיננו מוכנים לקבל פיוסים מדומים שבהם כביכול הצד הפלסטיני מתפייס על חשבון הקיום שלנו".

לדבריו, "מי שרוצה לעשות פיוס כזה, ההבנה שלנו היא פשוטה מאוד: תכירו במדינת ישראל, תפרקו את הזרוע הצבאית של החמאס, נתקו את הקשר עם איראן שקוראת להשמדתנו ועוד כהנה וכהנה".

יש דברים מאוד ברורים וגם הדברים האלה נאמרים בצורה ברורה", סיכם נתניהו.