שפיר קראה לסמוטריץ' מאפיונר; הוא לא נשאר חייב

לאחר שח"הכ סתיו שפיר כינתה את ח"כ סמוטריץ' והשר אריאל כי הם "חברים בארגון פשע, עבריינים ומאפיונרים", עונה לה סמוטריץ': " פוליטיקאית שלא עשתה כלום בחיים שלה"

שפיר קראה לסמוטריץ' מאפיונר; הוא לא נשאר חייב

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
לאחר שחברת הכנסת סתיו שפיר התראיינה הבוקר (רביעי) בגל"צ וכינתה את שני חברי הבית היהודי ח"כ בצלאל סמוטריץ' והשר אורי אריאל כי הם "חברים בארגון פשע, עבריינים ומאפיונרים", עונה לה סמוטריץ': " פוליטיקאית שלא עשתה כלום בחיים שלה".

שפיר עלתה לשידור על רקע הטענות כי דו"ח המבקר החריף שהתפרסם אתמול נגד עמותת אותן הקים ח"כ בצלאל סמוטריץ' קשור לקידום החוק שלו המגביל את עבודת מבקר המדינה. לדבריה, "סמוטריץ' מנסה להפחיד את מבקר המדינה. הוא והשר אורי אריאל עבריינים ומאפיונרים – רק חושבים איך להעביר כספים לחברים".

אולם סמוטריץ' לא נשאר חייב וענה לחכי"ת שהשתלחה בו: "סתם שפיר, פוליטיקאית שלא עשתה כלום בחיים שלה ובונה קריירה על לקלל אחרים. שיהיה לה לבריאות".

"אנחנו נמשיך לעשות טוב לעם ישראל ולמדינת ישראל והיא תמשיך לקלל מרוב תסכול.. הכלבים נובחים והשיירה עוברת", הוסיף.

כאמור, על פי הטענות כי דו"ח המבקר שהתפרסם. לפיו, עמותת אותן הקים ח"כ בצלאל סמוטריץ' – 'תנועת רגבים' ו'אופק, אליהן הועברו כספים שלא כדין מטעם המועצה איזורית מטה בנימין, קשור לקידום החוק של סמוטריץ' שיגביל את עבודת מבקר המדינה, טוען חבר הכנסת: "קונספירציה מופרכת".

"הניסיון לכרוך בין דו"ח המבקר שמתפרסם היום לבין עמדתי ביחס לתפקידו וסמכויותיו של המבקר ולחוק אותו אני מקדם הוא קונספירציה מופרכת", אמר סמוטריץ'.

הכי נצפות

אין תוצאה