נתניהו עונה לעורך 'הארץ': "רוצחים בחליפות"?

נתניהו נכח בטקס אזכרה ממלכתי לדוד בן גוריון ז"ל בשדה בוקר. בין דבריו התייחס לנושא איראן, על שיתוף הפעולה של ישראל עם מדינות ערב ולא שכח להגיב נגד אמירתו של עמוס שוקן, שכינה את הפוליטיקאים: "רוצחים בחליפות"

נתניהו עונה לעורך 'הארץ':

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
ראש הממשלה בנימין נתניהו נכח היום (חמישי) בטקס אזכרה ממלכתי לדוד בן גוריון ז"ל בשדה בוקר. בין דבריו התייחס לנושא איראן, על שיתוף הפעולה של ישראל עם מדינות ערב ולא שכח להגיב נגד אמירתו של עמוס שוקן, שכינה את הפוליטיקאים: "רוצחים בחליפות".

נתניהו: "שיתוף הפעולה הפורה שלנו עם מדינות ערב בדרך כלל הוא שיתוף פעולה סמוי, אבל אני מאמין שהקשרים איתם יוסיפו להבשיל ואני מאמין שהם יישאו פירות להרחבת מעגל השלום. בסופו של דבר זה יקרה, כי זה קורה כל הזמן מתחת לפני השטח.

מי שמבקש לפגוע בנו -אנחנו פוגעים בו. מי שחותר להעמיד אותנו בסכנת כליה – שם נפשו בכפו. הבהרנו פעמים רבות שלא נשלים עם נשק גרעיני בידי איראן וגם לא נאפשר התבססות של כוחות איראניים בסמוך לגבולנו, באזור סוריה בכלל, ובכל מקום אחר. בזכות עמל הדורות יצרנו יש מאין, ולא ניתן להפוך את ה'יש' – לאין.

נתניהו עונה לעורך 'הארץ': הגדר שהקמנו לא רחוק מכאן בגבול מצרים, בלמה כליל את גלי המסתננים הבלתי חוקיים לארצנו וגם לנגב ואנחנו נחושים להוציא את אלה שנכנסו לכאן באופן בלתי חוקי ולהוציא אותם באופן חוקי.

נתניהו התייחס לסערה ברשת שעורר מו"ל עיתון 'הארץ', עמוס שוקן, לאחר שכינה את השרים בעבר בהווה ובעתיד 'רוצחים בחליפות', בעקבות מדיניותם בסוגיית גירוש המסתננים ממדינת ישראל: "אני דוחה על הסף את ההתקפות הארסיות עליי ועל שותפים בממשלה כרוצחים בחליפות".

"אמרתי רק לאחרונה – יכולים להסכים, יכולים גם לא להסכים. אבל צריך לעשות זאת בצורה מכבדת והכלל הזה חל על כולם", הבהיר את דבריו.

הכי נצפות

אין תוצאה