לפיד זוכה ל-27 מנדטים, הליכוד ל-22

סקר מנדטים חדש מביא את יאיר לפיד למספר שיא של מנדטים מאז הוקמה מפלגת 'יש עתיד'. הליכוד ניזוקה באופן משמעותי מחוק המרכולים וסערת ההקלטות. דרעי לא מצליח להתאושש

לפיד זוכה ל-27 מנדטים, הליכוד ל-22

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה

אחרי סערת חוק המרכולים, שעבר על חודו של קול אחד, ולאחר 'הקלטת יאיר נתניהו', נראה כי ראש הממשלה בנימין נתניהו ומפלגתו 'הליכוד' ניזוקו באופן משמעותי, כאשר המרוויח הגדול ביותר הוא יו"ר מפלגת 'יש עתיד', חבר הכנסת יאיר לפיד שרושם מספר שיא של מנדטים.

על פי סקר שנערך על ידי מכון 'פאנלס פוליטיקס' עבור 'מעריב סופהשבוע', לו הבחירות היו מתקיימות היום הייתה מפלגת 'יש עתיד' זוכה ב- 27 מנדטים, המספר הגדול ביותר מאז הקמת המפלגה על ידי יאיר לפיד. מפלגת הליכוד בראשות נתניהו זוכה ל- 22 מנדטים בלבד, לעומת 30 בקדנציה הנוכחית.

עוד עולה מהסקר, כי מפלגת 'המחנה הציוני' בראשות אבי גבאי לא מצליחה להתרומם ומקבלת 14 מנדטים בלבד. הבית היהודי בראשות שר החינוך נפתלי בנט לא מצליחה לשחזר את הישג 20 המנדטים בסקרים ומקבלת 13 מנדטים.

לפיד זוכה ל-27 מנדטים, הליכוד ל-22מפלגת 'כולנו' בראשות כחלון- 9 מנדטים, 'יהדות התורה' בראשות יעקב ליצמן שחזר השבוע למשרד הבריאות- 8 מנדטים, מרצ בראשות זהבה גלאון- 7 מנדטים, 'ישראל ביתנו' של ליברמן- 5 מנדטים. ש"ס, בראשות אריה דרעי, שיזמה את חוק המרכולים, ממשיכה לדשדש על גבול אחוז החסימה עם 4 מנדטים בלבד.

הרשימה הערבית המשותפת- 11 מנדטים.

הכי נצפות

אין תוצאה