אורן חזן לנתניהו: זה מה שאתה צריך לעשות עכשיו

חבר הכנסת אורן חזן הגיב להמלצות המשטרה להעמיד לדין את ראש הממשלה בנימין נתניהו בעבירות שוחד ושיגר לעברו 'עצת זהב', כהגדרתו. בנוסף, חזן התייחס גם לאופן בו חברי סיעתו צריכים להתנהג בחודשים הקרובים

אורן חזן לנתניהו: זה מה שאתה צריך לעשות עכשיו

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
חבר הכנסת אורן חזן הגיב הבוקר (רביעי) להמלצות המשטרה להעמיד לדין את ראש הממשלה בנימין נתניהו בעבירות שוחד ושיגר לעברו 'עצת זהב', כהגדרתו. בנוסף, חזן התייחס גם לאופן בו חברי סיעתו צריכים להתנהג בחודשים הקרובים.

"תנועת הליכוד היא תנועה נקייה וישרה שהובילה ותוביל את המדינה עוד שנים רבות", אמר חזן ששמו נקשר בשנים האחרונות בלא מעט סערות והוא אף מרצה בימים אלה עונש השעיה של חצי שנה מהכנסת. עוד הוא הוסיף כי "לעשות דה לגיטימציה היום למשטרת ישראל, מחר ליועץ המשפטי לממשלה ומחרתיים לבית המשפט זו לא דרכנו. אני קורא לחבריי לחדול מכך ומיד".

לסברי חזן, "הדבר לא משרת, לא את אזרחי המדינה, לא את תנועת הליכוד, לא את רה"מ ובוודאי לא את סיכויי הליכוד לזכות בבחירות הבאות ולהרכיב ממשלת ימין שתנהיג את מדינת ישראל ותדאג לאזרחיה. עם זאת, לא ייתכן שהתקשורת, השמאל הישראלי ויהיר לפיד, שמשמש עד בפרשה ומבקש להחליף את שלטון הימין בשמאל- מרכז, יהיו אלה שיקבעו את עתידו של רה"מ ושל ממשלת ישראל. ראש הממשלה בנימין נתניהו עשה רבות למען מדינת ישראל ומגיע לו דין צדק ומשפט צדק ולא פוגרום בכיכר העיר".

חזן הוסיף כי "הפיכת החקירה לפוליטית היא דבר פסול ואסור ולכן על הפוליטיקאים מכל הזירה הפוליטית להניח כעת ליועץ המשפטי לממשלה לעשות את עבודתו ולהחליט.

בהמשך התייחס חזן לאופן בו צריך לנהוג נתניהו ואמר כי "עמדתי היא שראש הממשלה צריך להמשיך כרגע בתפקידו באופן מלא ללא כל מגבלות".

בהמשך סייג חזן את דבריו ואמר: "עם זאת, אני מצפה מראש הממשלה ופונה אליו בבקשה ובעצת זהב- להוריד את האש כבר היום ולפוצץ את הבלון שמנפח השמאל עוד לפני שהוא תופס ציבורית. על אף שעומדת לו חזקת החפות, עליו להודיע מיוזמתו ובקולו הוא כי במידה ויוגש כתב אישום נגדו, (דבר שאני מקווה שלא יתרחש) הוא מתחייב, כבר היום ומיוזמתו, כי יוציא עצמו לנבצרות עד סיום ההליך המשפטי. אין בי ספק ואני בטוח כי הודעה כזו תוציא את העוקץ ותפרק את כל הטענות נגדו בקמפניה, את ההפגנות ואת הכתבות נגדו על שהוא נאחז בכוח בכיסא ".

בסוף דבריו אמר חזן: "דווקא בשעה קשה זו נדרשת לתנועה מנהיגות אחראית ושקולה ליד ההגה. אני קורא לחבריי להנהגה להגיב בצורה שקולה ועניינית כראוי מראשי תנועה שמנהיגה את מדינת ישראל".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה