בפעם השנייה השבוע: הדיון על חוק הריבונות שוב נדחה

חבר הכנסת יואב קיש (הליכוד) הודיע היום כי הדיון על חוק הריבונות, שהיה אמור להתקיים בוועדת השרים לחקיקה ביום ראשון הקרוב, יידחה בשבוע נוסף. הפעם הסיבה לדחייה היא הביקור של ראש הממשלה בגרמניה

בפעם השנייה השבוע: הדיון על חוק הריבונות שוב נדחה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
חבר הכנסת יואב קיש הודיע בצהריים (חמישי) כי הדיון שהיה אמור להתקיים ביום ראשון הקרוב בוועדת השרים לחקיקה בנוגע לחוק הריבונות, יידחה בשבוע נוסף.

"לאור נסיעת ראש הממשלה לשליחות מדינית בגרמניה הודעתי יחד עם ח"כ בצלאל סמוטריץ' לשרת המשפטים שאנו מבקשים לדחות בשבוע את הדיון בחוק הריבונות בוועדת שרים לחקיקה", דברי קיש.

נזכיר כי החוק היה אמור לעלות השבוע לדיון בוועדת השרים לחקיקה, אך עבר לדיון בפורום ראשי הקואליציה וירד מסדר היום.

השר נפתלי בנט סיפר, "ביום ראשון, ראש הממשלה ביקש שלא להעלות את החוק עד להודעה חדשה בגלל האירועים בצפון וגם בגלל ההידברות עם האמריקנים. אמרתי לו שאני בהחלט מסכים לדחייה בגלל האירועים בצפון - אבל בגלל הנושא האמריקני אני רוצה להבין יותר ואני שומר לעצמי את הזכות להעלות את זה בשבוע הבא".

לגבי חוק הריבונות אמר בנט כי עדיף לקדם את החוק בהצעה ממשלתית, אבל אם הדבר לא יצלח אפשר גם לקדם יוזמות חקיקה פרטיות.

השר הסביר כי "לא תמיד מתקדמים בהצעות חוק ממשלתיות. רוב הדברים שביצענו בשנים האחרונות היו בהצעות חוק פרטיות ולא ממשלתיות. כמו חוק ההסדרה, שאיימו עלינו שכל העולם יחרים אותנו ונהיה מבודדים. לא רק שלא קרה כלום, אלא רק דברים טובים קרו מאז".

בפעם השנייה השבוע: הדיון על חוק הריבונות שוב נדחה

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה