גורם בקואליציה לסרוגים: "שרה נתניהו החליטה שהולכים לבחירות"

שרי הליכוד שותקים אך שלא לציטוט הם מוציאים תיסכול על המהלכים של נתניהו. בקואליציה אומרים: "שרה החליטה על בחירות וכל הסיפור של חוק הגיוס הוא רק תירוץ"

גורם בקואליציה לסרוגים:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המשבר הקואליציוני עוד לא הסתיים. ובליכוד יש דממה מעיקה.

"היחידים בליכוד שרוצים ללכת עכשיו לבחירות הם נתניהו ומירי רגב", אומרים שרים בליכוד בשיחות סגורות. "שרה נתניהו החליטה שהיא הולכת לבחירות, ומאז נתניהו הולך רק בכיוון הזה, וכל הסיפור של חוק הגיוס הוא רק תירוץ".

שרי הליכוד נמצאים במצוקה אדירה כרגע. למעט מירי רגב שרואה בבחירות הזדמנות להשתדרג לתפקיד בכיר יותר בקואליציה ולכן גם יוצאת למלחמה נגד כל מי שזז בקואליציה, שאר חברי הליכוד מסתכלים בבעתה על האפשרות ללכת לבחירות.
נתניהו דורש נאמנות מוחלטת

"זה שיגעון ללכת עכשיו לבחירות", הם אומרים שלא לייחוס. המתמטיקה היא פשוטה לפחות שליש מחברי הכנסת הנוכחיים של הליכוד ייחתכו בפריימריז בגלל השיטה שלא מאפשרת שיריון במחוזות לח"כים מכהנים. שרים כמו אקוניס שלוטש עיניים על ראשות עיריית תל אביב, יודעים שבחירות עכשיו יטרפדו להם את המירוץ לרשויות המקומיות.

גורם בקואליציה לסרוגים: בחירות עבור ח"כ בליכוד משמעותן פריימריז לוחצים וריצה מעיר לעיר כדי לקושש מתפקדים כדי להגיע למקום ריאלי בבחירות הבאות. אחרי חודש וחצי מטורף של לחיצות ידיים עם מתפקדים, מגיע השלב הבא, חודשיים של ריצה מאולפן לאולפן ומתחנה לתחנה, כדי לסנגר על נתניהו, כשברור לכולם שרוב השאלות יעסקו איך לא בחקירות, בעדי מדינה, בכתבי אישום ובצורך לתקוף את הפרקליטות, המשטרה והיועץ המשפטי, וכל זה בזמן שנתניהו עצמו לא מתראיין ורק דורש נאמנות מוחלטת.

אחרי שלושה חודשים כאלה, בהנחה שנתניהו מנצח את הבחירות, מתחיל שלב חלוקת התיקים, ושם שוב יישארו הפירורים – החוץ, הביטחון והאוצר יחולקו לשותפות הקואליציוניות מה שישאיר לשרי הליכוד, את התרבות, התיירות והמשרד לענייני ירושלים.

בליכוד אף אחד לא אומר מילה, כולם מפחדים על העתיד שלהם. אחרי שנים בהם הליכוד צעק על התחיה והאיחוד הלאומי איך אתם מפרקים ממשלת ימין, הוא עושה את זה בעצמו, כשככל הנראה הסיבה היא בגלל מה שכתוב בכותרת.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה