רגב מבהירה: 'האירוויזיון יהיה בירושלים - או שלא יגיע לישראל'

בבוקר חגיגי לציון יום ירושלים ולאחר הזכייה של נטע ברזילי באירוויזון, התראיינה השרה רגב לסרוגים והבהירה: "אם האירוויזיון לא יתקיים בשנה הבאה בירושלים- הוא לא יהיה בישראל'

רגב מבהירה: 'האירוויזיון יהיה בירושלים - או שלא יגיע לישראל'

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
בבוקר חגיגי לציון יום ירושלים ולאחר הזכייה של נטע ברזילי בגמר האירוויזיון. התראיינה השרה מירי רגב לסרוגים והבהירה למארגנים, 'אם האירוויזיון לא יתקיים בשנה הבאה בירושלים- הוא לא יגיע להתארח בישראל'.

בהמשך בירכה: "שבוע גדול עומד בפנינו, התחלנו עם הזכייה, של נטע והעברת השגרירות האמריקאית לירושלים והעברת שגרירות גואטמלה לירושלים. מה אני אגיד? תודה רבה בורא עולם. שבוע עם הרבה שמחה, כבוד וגאווה".

לא ימצאו מטבע בן 3000 שנה שהוא פלסטיני
שרי הממשלה פתחו הבוקר את ישיבת הממשלה השבועית ממוזיאון ארצות המקרא. במהלכה תביא רגב החלטה לתקציב לחפירות ארכאולוגיות. "היום נתחיל את השלב הנוסף של תכנית שלם כדי להביא לידי ביטוי את הקשר של העם היהודי לעם ולירושלים הקדומה ולהסיר את כל הבורות שיש בעולם לגבי הקשר היהודי בירושלים. כמה שיחפרו כאן בירושלים לא ימצאו מטבע בן 3000 שנה שהוא פלסטיני.

ובחזרה לברזילי אומרת רגב, "נטע הביאה כבוד גדול למדינת ישראל עם השיר שלה. בעז"ה שנה הבאה בירושלים. עוד היום נתחיל להתארגן עם כל המשמעויות התקציביות של אירוח האירוויזיון. שלוש פעמים סירבה ישראל או בעצם דחתה את ההצעה לארח את האירוויזיון כאן בירושלים".

רגב ביקרה את מנהלי האירוויזיון שלא פנו בשלב הנקודות למגישה ב'ירושלים', אלא ציינו רק את המילה 'ישראל', בעוד שאר השופטים במדינות אירופה נקראו על שם עיר בירתם. "נשלח היום מכתב למארגני האירוויזיון ונגיד להם שלמדינת ישראל יש בירה אחת שקוראים לה ירושלים".

האירוויזיון יהיה רק בירושלים
יש אמירות שאולי האירוויזיון כן יהיה בתל אביב ולא בירושלים, את יכולה לצאת כנגד האמירות האלו?

"האירוויזיון אם יהיה בארץ, יהיה רק בירושלים. אני אעמוד על זה באופן חד וברור. יש למדינת ישראל בירה- ירושלים, והיא מעבירה את המסר. אם הם לא רוצים להתארח במקום שאנחנו כמדינה מארחת רוצים אותה- אז שלא יתארחו בישראל. אנחנו רוצים לארח אותם במלוא הכבוד, הגאווה והשמחה כפי שכל מדינה מחליטה איפה יהיה האירוויזיון, ככה גם אנחנו נחליט".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה