האם מירי רגב קודמה עד לדרגת תת-אלוף ללא מבדקי קצונה?

האם מירי רגב קודמה עד לדרגת תת-אלוף ללא מבדקי קצונה?

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
כתב מעריב בן כספית, טוען כי בהמשך לדיווח כי השרה מירי רגב לכאורה מעולם לא עברה וזאת כי לא טרחה להופיע, את מבדקי הקצונה, מתחזקת אצלו ההערכה כי משהו לא תקין באופן הקידום שלה, זאת מאחר והיא מסרבת למסור כל הוכחה כי אכן עברה את המבדקים.

כש"מעריב" ביקש לראות את גיליון המבדקים, בקשה שאמנם גובלת בחדירה לנבכי הפרט, סירבה רגב במפתיע לאפשר לעיתון להתרשם "ולהירגע" כי אכן קיים גיליון כזה על שמה, זאת למרות התחייבות מפורשת שלא לפרסם פרטים, לרבות ציונים, אלא רק את עצם קיומו של גיליון שכזה והעובדה שעברה אותו.

תגובתה של השרה לכספית היתה כי "אין שום עניין לדוש מולך בעניין זה. השרה רגב קיבלה את דרגותיה כדת וכדין. לכל שאלה נוספת, תפנה בבקשה למערכת הצבאית." עם זאת טוען כספית, כי רגב אסרה על צה"ל לחשוף כל מידע לגביה.
מלשכת דובר צה"ל נמסר כי תת־אלוף במילואים מירי רגב, קודמה בהתאם להחלטות ולכללים שהיו נהוגים באותה עת, עוד הבהירו בצה"ל כי מפאת צנעת הפרט אין הם יכולים לתת לעיתון לעיין בגיליון האמור, אלא אם רגב תאשר זאת, אך השרה הורתה כאמור באופן גורף שלא לחשוף כל מידע אודותיה, כך דווח.

האם מירי רגב קודמה עד לדרגת תת-אלוף ללא מבדקי קצונה?כזכור זה מכבר פרש יעקב פרי מהחיים הפוליטיים וזאת עוד בטרם הודח על פי הנוהל הקיים במפלגת "יש עתיד" של יאיר לפיד, שזה עתה השעתה ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן בעקבות פרשה אליה נקלע.

ראש השב"כ וחבר הכנסת לשעבר עשה זאת לאחר שנחשף כי שיקר כשסיפר על "עברו" הצבאי, פציעתו וכו', מאוחר יותר ביקש פרי סליחה מהציבור וטען כי הבושה עקב הפטור אותו קיבל משירות כשבא להתגייס לצה"ל לא נתנה לו מנוח.

השרה רגב, שעל כך כי שירתה בצה"ל ודאי אין עוררין, השתחררה בדרגת תת-אלוף, דרגה גבוהה מאד בפרט לנשים, עתה כאמור לאור מידע שהגיע ל"מעריב" התעוררה השאלה, איך הגיעה רגב לדרגה כה בכירה אם לכאורה לא עברה את המסלול כנדרש.

הדבר מזכיר במקצת את התעקשותו של הנשיא דונלד טראמפ בזמנו כי קודמו ברק אובמה לא נולד בארצות הברית, מה שגרר בסופו של דבר את הנשיא דאז אובמה לפרסם קבל עם ועדה את תעודת הלידה שלו, האם גם רגב תנהג כך כדי לפזר את העננה בעניינה?

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה