ג'ודי ניר מוזס: "לו רציתי הייתי שוכבת עם נתניהו, אני מרחמת עליו"

אשת התקשורת התייחסה לדיווח לפיו דוברו של רה"מ טען שהיא לכלכה עליו מכיוון שלא הסכים לקיים איתה יחסי מין, ותקפה בחריפות את שרה נתניהו, אותה כינתה "דיילת שנכנסה להריון"

ג'ודי ניר מוזס:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אשת התקשורת ג'ודי ניר מוזס שלום, מי שהייתה רעייתו של השר לשעבר סילבן שלום, נכנסה הבוקר לעימות נוסף עם אשת ראש הממשלה שרה נתניהו. בציוץ בטוויטר כתבה: "מה שברור שכל מי שחפץ חיים בממשלה, כל אדם שרצה לשמר/לקדם/לדאוג למעמדו בממשלת ישראל - נאלץ ללקק לשרה. כולל אני מאחורי הגב של סטיב שלדעתי היה השר היחיד שלא הסכים להסתמס איתה או עם יאיר וללקק להם. למרות שרבים אמרו לו שזו הדרך היחידה להתקדם. בלי שידע לקחתי כדור נגד בחילה ועשיתי את זה".

ג'ודי ניר מוזס: בתוך כך, העיתונאית גם הגיבה לדיווח לפיו טענה כי הדובר של רה"מ שלח לה הודעה, בה נטען כי היא "מלכלכת על נתניהו כי היא נורא רצתה לשכב איתו והוא לא רצה אותה". בציוץ נוסף כתבה: "הכרתי את נתניהו לפני שהסתבך איתה (דיילת שנכנסה להריון מנוסע). לו הייתי באמת רוצה הייתי שוכבת איתו. אבל עמירם כל כך לא החזיק ממנו שלמרות שפעם ביבי היה חתיך. היום אני מרחמת עליו בעיקר".

ג'ודי ניר מוזס:

ג'ודי ניר מוזס:

ג'ודי ניר מוזס:

לאחר הריאיון התקיף: יועץ רה"מ חשף "מסרונים מג'ודי מוזס לשרה"
בתגובה לריאיון בו יצאה נגד נתניהו, פרסם יועץ התקשורת מסרונים שלטענתו שלחה מוזס לרעיית רה"מ: "רק את רצח ארלוזרוב לא הפילו עלייך". מוזס: "כולם נאלצו ללקק לשרה"

לאחר הריאיון התקיף: יועץ רה

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה