מועמד ה'ליכוד' השיק את הקמפיין; שלמה חדד פורש מהמירוץ

מפלגת הליכוד בצפת השיקה הערב את קמפיין הבחירות בעיר בו ירוץ יו"ר המפלגה, שוקי אוחנה, לתפקיד ראש העיר. שלמה חדד שהתמודד לראשות העיר בבחירות הקודמות וגרף כמעט 30 אחוז מהקולות הודיע כי הוא פוש מהמירוץ ותומך באוחנה לתפקיד

מועמד ה'ליכוד' השיק את הקמפיין; שלמה חדד פורש מהמירוץ

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
מפלגת הליכוד בצפת השיקה הערב את קמפיין הבחירות בעיר בו ירוץ יו"ר המפלגה, שוקי אוחנה, לתפקיד ראש העיר. על פי הנראה, אוחנה זוכה לתמיכה משמעותית לאחר שעד כה הודיעו 'יהדות התורה' ו'יחד' על תמיכה בו והערב הצטרף אליו שלמה חדד שהתמודד לראשות העיר בבחירות הקודמות וגרף כמעט 30 אחוז מהקולות.

באירוע השקת הקמפיין השתתפו גם שר המדע אופיר אקוניס ושר התקשורת איוב קרא. חדד שהכריז באירוע על פרישתו מהמירוץ ותמיכתו באוחנה לתפקיד אמר כי "החלטתי לוותר על האגו, על הרצון להוביל, מתוך אמונה שרק בכוחות משותפים נחזיר את התקווה, אני סמוך ובטוח בשוקי אוחנה, ביכולת הביצועית שלו, בקשרי הממשלה, אין ספק שיחד העיר צפת תשוב לימי הזוהר".

אוחנה אמר באירוע כי "חברתי לקבוצה מסורה של אנשי חזון, חברים ושותפים לדרך שצפת יקרה להם ובראשם שלמה חדד, שיכולתיו רבות מאוד. כולנו התחייבנו להיות האלטרנטיבה בהנהגה שתהייה ראויה לאיכות המדהימה של עירנו, לאיכות המדהימה של תושביה".

על פי הסיכום בין אוחנה לחדד, במקרה ושוקי אוחנה אכן יבחר לתפקיד ראש העיר, חדד יהיה חלק אינטגרלי מהנהלת העיר, יכהן כסגן ומ"מ ראש העיר ויהיה אמון על פנים העיר והקשר השוטף עם תושבי העיר.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה