מירי רגב תעזור לחברי הליכוד להתגבר על הגעגועים לביבי

איילת שקד תתן לה פייט אדיר, הרשתות החברתיות לא ישכחו לה את מסי וגם האליטות יהיו נגדה, אבל הבייס יישאר נאמן מתמיד, וזה מה שקובע. ניסינו לדמיין איפה שרת התרבות תהיה בעוד עשור, וגילינו מי תהיה האישה הראשונה בתולדות הליכוד

מירי רגב תעזור לחברי הליכוד להתגבר על הגעגועים לביבי

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הרמקולים בגני התערוכה מזמזמים "לכי תספרי לכולם שאת מירי רגב" ואלפי מתפקדים ממתינים להגעתה של אורחת הכבוד בהרמת הכוסית לראש השנה 2028, שמתקיימת השנה בסימן בחירות. בעוד כחודשיים אזרחי ישראל שוב ילכו לקלפי, ובעוד יומיים הליכודניקים יבחרו את מי שאמור להחזיר אותם לשלטון אחרי כמה שנות בצורת באופוזיציה. עשור אחרי שמהפכת MeToo כבשה את העולם, גם הליכוד נצבע בגוון נשי, ולראשונה אי פעם, שתי נשים - איילת שקד ומירי רגב - מובילות בתחרות על הצמרת ונחשבות לבעלות הסיכויים הגבוהים ביותר לעלות לסיבוב השני, ומי שתיבחר - תעשה היסטוריה, ותהיה לאישה הראשונה אי פעם בראשות הליכוד. הרגביסטים ניהלו בשבועות האחרונים קרב סוער ומלוכלך כדי להבטיח שהיא זו שתזכה בתואר, והערב הם מגיעים לנקודת הסיום.

"צריך להגיד לא לניסיונות החדירה הזרים למפלגה. בשבילי – הליכוד זה הבית!", רגב צועקת על רקע קריאות "כפיים" של אוהדיה בנאום הקמפיין המסכם רגע לפני שאייל גולן קורא לה לפזז איתו על הבמה. עשרים שנה אחרי שעזבה את צה"ל והצטרפה לליכוד, גם הרגע שלה לגעת בצמרת הגיע. היא שרדה את מלחמת הגוג ומגוג שפרצה בליכוד ביום שאחרי ביבי והצליחה לשמור על מעמדה בחמישייה הראשונה, עד העריקה הדרמטית של שקד משורות הבית היהודי, שטילטלה את מאזן הכוחות הנשי במפלגה. לרגב יש בסיס תמיכה אדיר במפלגה ומחנה אוהדים נאמן, אבל שקד הצליחה ליצור מערך בריתות עם בכירים אחרים במפלגה שמאיים על מעמדה, ומבחינת הפופולריות הציבורית – שקד נתפסת יותר מתאימה לראשות הממשלה. רגב לא מתכוונת לוותר לה כל כך בקלות והיא עובדת מזה שבועות בלקעקע את דמותה של שקד כנטע זר. הקהל המעריץ מניף שלטים עם תמונות של שקד מימיה עם נפתלי בנט בליווי הכיתובים "לא ליכודניקית אמיתית" ו"שקד תמכור אותנו לברנז'ה".

מירי רגב תעזור לחברי הליכוד להתגבר על הגעגועים לביבימירי סיבוני מקרית גת עברה הרבה מאז ימיה הראשונים בפוליטיקה, היא השתכללה והסתגננה, אבל הרגביזם הבסיסי נותר ובבסיסו יצירת ריב ומדון עם האליטות ומסרים שהולכים ומקצינים. אחרי משרד התרבות והספורט רגב קיבלה בסופו של דבר שדרוג למשרד לביטחון פנים, בדיוק כמו שחלמה, אבל זו היתה קדנציה קצרה במיוחד שנגדעה באיבה לפני הבחירות האחרונות. גם בכהונה קצרה של מספר חודשים היא הספיקה להסתכסך בריבים מתוקשרים עם המפכ"ל, הפרקליטות והשב"כ, אבל כל אלה רק נתנו לה עוד נקודות בבית, ואחרי לכתו של נתניהו היא ירשה את הטיקט של המתקוטטת האולטימטיבית עם השמאל והתקשורת. "נלחמתי בסודנים, נאבקתי באמנים התל אביביים כפויי הטובה, וניקיתי את צמרת המשטרה מכל המדליפים והחתרנים. זה הכל היה למענכם, וזה היה מהלב", רגב פונה לקהל במילות הפרידה האחרונות בסיום הערב. "עכשיו אני מבקשת שתחזירו לי אהבה ותתנו לי את המנדט להנהיג". בבוקר למחרת, כשנפתחות הקלפיות, מתחילים להופיע סימנים רעים. מתיחות ביטחונית בגדה סוגרת את המחסומים, ומקשה על המתנחלים להגיע לסניפים ולהצביע, וברדיו מספרים שמרקורי בנסיגה. אנשי הקמפיין של שקד מפיצים ברשתות החברתיות תמונות של מסי בכותל- "אוהבים אותך מירי, אבל למה לריב עם מסי?", ומעלים מן האוב את הנושא שרגב ניסתה- וכמעט הצליחה - להתחמק ממנו כל הקמפיין. בערב, קצת לפני שמתחילות לזרום התוצאות, היא קופצת בעצמה לכותל ונושאת תפילה קטנה לקדוש ברוך ההוא, שמשודרת בפייסבוק לייב במהדורות המוקדמות, ובחדשות מיד אחר כך משדרים מדגם שמראה שהקרב צמוד. היא מחליטה להשתמש בנשק יום הדין ומרימה טלפון לביבי, שנמצא בסיבוב הרצאות באוסטרליה. הוא מסנן. היא מתקשרת לשרה, ומתחילה לצעוק - "התל אביבים נוהרים באוטובוסים, אתם חייבים לעזור!". ביבי מצלם במהרה סרטון פייסבוק מאולתר, ושרה משגרת את יאיר וחייליו למסע טינופים על שקד, ומפברק כתבת פייק ניוז על שיתוף פעולה ישן בינה ובין הקרן החדשה לישראל. זה עושה את העבודה, ומדליק ניצוצות נוסטלגיים אצל הליכודניקים שמתגעגעים לביבי בכל לבם.

מירי רגב תעזור לחברי הליכוד להתגבר על הגעגועים לביבי

כשמתפרסמות התוצאות הסופיות, מתברר שרגב ניצחה, לא בענק, אבל מספיק בשביל לחסוך לעצמה את הסיבוב השני ולהכריז על עצמה כמלכת הליכוד החדשה. בעוד כמה חודשים היא תספוג מפלה נחרצת בבחירות הכלליות, אבל לעת עתה היא פילסה את דרכה לכיסא הגברת הראשונה. אמרו שהיא מתעסקת עם מסי, אבל שכחו שיש לה את ביבי

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה