דוברו הפוליטי של רה"מ מסיים את תפקידו

אחרי מעל 4.5 שנים, שי חייק, הדובר של תנועת 'הליכוד' ודוברו הפוליטי של של ראש הממשלה נתניהו עוזב את הלשכה: "אין בית ספר טוב ממנו למדינאות"

דוברו הפוליטי של רה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
דובר תנועת הליכוד ודוברו הפוליטי של ראש הממשלה, שי חייק, הודיע באחרונה לרה"מ בנימין נתניהו על כוונתו לסיים את תפקידו בתחילת השנה הבאה, אחרי למעלה מארבע שנים וחצי בתפקיד. חייק, שמשמש בתפקידו משנת 2014, ליווה בתקופה זו את רה"מ במערכת הבחירות ובקמפיינים פנים מפלגתיים רבים ובהם הבחירות לראשות התנועה.

"אני מבקש להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו על הזכות שניתנה לי לעבוד תחתיו בארבע השנים האחרונות", אמר לסיכום חייק. "אין בית ספר טוב ממנו למדינאות, תקשורת וחשיבה אסטרטגית".

ראש הממשלה הודה לחייק "על עבודה מקצועית, יצירתית ומסורה ועל תרומתו להצלחת הליכוד בשנים האחרונות", ונפרד ממנו באומרו יכ "בשנים שבהן הוביל את הדוברות הפוליטית באו לידי ביטוי יכולותיו בתחום התקשורת הפוליטית והאסטרטגיה".

ללשכת ראש הממשלה הגיע שי חייק לאחר שמילא מספר תפקידים בעולם התקשורת ובהם יועץ התקשורת של השר אופיר אקוניס ודובר התאחדות הסטודנטים הארצית. בפברואר האחרון הוא יצא לחופשה לאחר שמסר עדות בפרשת בזק.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה