חזן: "גם אני הכרתי גויה שרצתה להתחתן; זה נורא"

חבר הכנסת אורן חזן התייחס לציוץ שפרסם אמש אודות חתונתם של אשת הטלויזיה המוסלמית, לוסי אהריש, ושחקן הטלויזיה היהודי, צחי הלוי, ותקף את מבקריו: "כשארץ נהדרת בזו לתפילין לא שמעתי אותם"

חזן:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה

חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד)התייחס הבוקר (חמישי) לציוץ שפרסם אמש אודות חתונתם של אשת הטלויזיה המוסלמית, לוסי אהריש, ושחקן הטלויזיה היהודי, צחי הלוי, ותקף את מבקריו.

בראיון לרדיו 'גלי ישראל', סיפר חזן כי "בעברי הכרתי גויה שרצת לקחת את הקשר צעד קדימה ואמרתי לה שבחיים לא אעשה את זה כי אני יהודי".

על מבקריו אמר חזן: "שאף אחד לא יבלבל לי את המוח ושאף אחד לא יתבלבל, התבוללות זה דבר נורא, זה דבר פסול ואני אומר את הדברים בשם רוב עם ישראל ומי שרואה את עצמו יהודי. יהדות זה לא דבר של נוחות, אי אפשר להגיד אנחנו פלוריסטים, אנחנו נחמדיסטים. כל אלו שהכפישו אותי, הבעיה זה לא אני, זה אצלם".

חזן הוסיף כי "לו הייתי כותב עדין יותר זה לא היה מגיע לכל מי שהגיע. לעתים צריך להיות חריג וחריף וציני אובר על המידה כדי שהמסר ייחרט בתת המודע, ואני לא חושב שזה היה יתר על המידה".

עוד באותו נושא:
לוסי אהריש התחתנה עם צחי הלוי אחרי שהסתירה את הרומן במשך ארבע שנים

עוד באותו נושא: לוסי אהריש התחתנה עם צחי הלוי אחרי שהסתירה את הרומן במשך ארבע שנים

בסוף דבריו אמר חזן כי מבקריו הם צבועים שכן "כשארץ נהדרת בזו לתפילין לא שמעתי את כל אלו שתקפו אותי תוקפים אותם".

אמש, עם פרסום דבר חתונתם של אהריש והלוי, אמר חזן: "לא מאשים את לוסי אהריש שפיתתה נפש יהודי במטרה לפגוע במדינתנו ולמנוע מעוד צאצאים יהודים להמשיך את השושלת היהודית, להפך היא מוזמנת להתגייר".

"כן מאשים את צחי המתאסלמלוי שלקח את פאודה צעד אחד רחוק מדי. אחי, צא מהסרט. לוסי, זה לא אישי, אבל דעי, צחי אחי ועם ישראל עמי, די להתבוללות!".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה