ראש אמ"ן לפיקוד דרום, ראש הגנת הסייבר למרכז: סבב מינויים במטכ"ל

ליברמן אישר את המלצות הרמטכ"ל, שכוללות את מינוי הרצי הלוי למפקד פיקוד הדרום. הוא יוחלף על ידי תמיר היימן, מפקד הגיס הצפוני. אלוף נדב פדן, ראש הגנת הסייבר, ימונה למפקד פיקוד המרכז. גם המג"ד של אזריה קודם

ראש אמ

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
שר הביטחון אביגדור ליברמן אישר היום (שני) שורת מינויים במטכ"ל, בהם ראשי פיקודים וראש אגף המודיעין – כך מסר דובר צה"ל. בהמלצת הרמטכ"ל גדי איזנקוט, ראש אמ"ן הנוכחי, אלוף הרצי הלוי, ימונה למפקד פיקוד הדרום. הוא יוחלף על ידי אלוף תמיר היימן, מפקד הגיס הצפוני והמכללות הצבאיות. מפקד הגיס הצפוני והמכללות הצבאיות החדש יהיה תת-אלוף אמיר ברעם, שיועלה לדרגת אלוף.

אלוף נדב פדן, ראש אגף התקשוב והגנת הסייבר, ימונה למפקד פיקוד המרכז. אלוף אהרון חליוה, ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, ימונה לראש אגף מבצעים. השניים יוחלפו בהתאמה על ידי תת-אלוף ליאור כרמלי ועל ידי תת- אלוף איציק תורג'מן. הם יועלו לדרגת אלוף.לתפקיד מפקד בית בספר לפיקוד ולשליטה ומפקד הגיס המטכ"לי, ימונה ראש חטיבת התורה וההדרכה, תת-אלוף מוטי ברוך, שיועלה לדרגת אלוף.

במסגרת מינויים נוספים, בדרג נמוך יותר, קודם סגן-אלוף דוד שפירא - שהיה מפקד הגדוד של אלאור אזריה - למפקד חטיבת בנימין. הוא יקודם לדרגת אלוף-משנה.

ראש אמ

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה