ליברמן: "יודעים מה לעשות. הנחתי את צה"ל להיות מוכן לכל תרחיש"

שר הביטחון חנך הבוקר מבנה חדש במפעל הביטחוני 'אלסק' בשדרות, והתייחס למתיחות באזור. "לירי האחרון מרצועת עזה לכיוון שדרות אין קשר להרתעה הישראלית, אלא למאבקים פנימיים, תוך- פלסטיניים, בין ארגונים שונים"

ליברמן:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
שר הביטחון, אביגדור ליברמן, חנך הבוקר (ה') מבנה חדש במפעל הביטחוני 'אלסק' שבאזור התעשייה בשדרות. בטקס הרחבת המפעל, שמעסיק כ-200 עובדים, השתתפו ראש עיריית שדרות אלון דוידי, מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אודי אדם וראשי חברת 'אלביט מערכות'- נשיא החברה בצלאל (בוצי) בוצי מכליס, ומנכ"ל חט׳ המודיעין אלעד אהרונסון.

שר הביטחון אמר במהלך הביקור: "עצם העובדה שאנחנו כאן, הבוקר בשדרות, עוסקים בהרחבה ושדרוג מפעל תעשייתי, זה אומר שכולנו יכולים להיות רגועים. לירי האחרון מרצועת עזה לכיוון שדרות אין קשר להרתעה הישראלית, אלא למאבקים פנימיים, תוך- פלסטיניים, בין ארגונים שונים. אנו יודעים מה לעשות, איך לעשות ומתי לעשות. אני מקווה שתושבי רצועת עזה יכריחו את ההנהגה שלהם להשקיע את כל המאמצים והכספים בשיפור הכלכלה ברצועת עזה ולא בחפירת מנהרות, יצור רקטות וירי כנגד ישראל. כי בכך הם מסכנים את כלל אוכלוסיית רצועת עזה. בכל מקרה הנחתי את צה"ל להיות מוכן לכל תרחיש אפשרי".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי אמר: "בבוקר ושבוע כזה, עצם העובדה ששר הביטחון, אביגדור ליברמן, מגיע לשדרות ונמצא פה בחניכת מבנה בחברה ביטחונית, זה דבר מאוד חשוב לתחושת הביטחון. גם בדבריו ובשיחות עמו אני חושב שיש לנו על מי לסמוך".

ליברמן:

הכי נצפות

אין תוצאה