הנרצח בפיגוע: עדיאל קולמן מכוכב השחר

קולמן (32) הי"ד, שהותיר אחריו אישה וארבעה ילדים, נולד במושב קשת ועבד בשנים האחרונות בעיר דוד שם אמרו כי הוא "היה עובד מסור ונאמן, איש צוות אהוב ואיש משפחה למופת. תנחומים למשפחה"

הנרצח בפיגוע: עדיאל קולמן מכוכב השחר

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הישראלי שנרצח אתמול בעיר העתיקה בירושלים הוא עדיאל קולמן מהיישוב כוכב השחר, כך הותר הלילה (שני) לפרסום.

קולמן נדקר על ידי מחבל בן 28 מהכפר עקאבה שבאזור שכם ונפצע באורח קשה. הוא פונה לבית החולים שערי צדק בעיר, שם נאבקו על חייו עד שנפטר מפצעיו. המחבל נורה כבר בזירת האירוע על ידי שוטר ומת במקום.

קולמן הי"ד הותיר אחריו אישה, איילת, וארבעה ילדים בגילאי גן ובית ספר. הוא נולד במושב קשת שברמת הגולן ובחמש השנים האחרונות הוא עבד בחפירות עיר דוד והמחבל רצח אותו כשהיה בדרכו לרכבת הקלה בסיום יום העבודה.מהמועצה אזורית מטה בנימין נמסר: "המועצה כואבת את הירצחו של תושב כוכב השחר, עדיאל קולמן. צוותי המועצה ילוו את המשפחה והיישוב כוכב השחר בכל אשר יידרש. אנו שולחים תנחומינו למשפחת קולמן וליישובים קשת וכוכב השחר".

הנרצח בפיגוע: עדיאל קולמן מכוכב השחרמעיר דוד נמסר: "עיר דוד אבלה וכואבת את הירצחו של עדיאל קולמן ז"ל שעבד בשנים האחרונות בחפירות הארכיאולוגיות בעיר דוד. עדיאל היה עובד מסור ונאמן, איש צוות אהוב ואיש משפחה למופת. תנחומים למשפחה".

הלווייתו תתקיים היום בשעה 11 ביישוב שבבנימין.

הנרצח בפיגוע: עדיאל קולמן מכוכב השחר

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה