שלום איזנר: מזועזע מהמכתב נגד יאיר גולן

סמח"ט הבקעה לשעבר מזועזע מהמכתב של המשפחות השכולות נגד מועמדותו של סגן הרמטכ"ל האלוף יאיר גולן לתפקיד הרמטכ"ל: "היתכן שהשתמשו בכן?" ליברמן: "קצין מעולה ומפקד אמיץ"

שלום איזנר: מזועזע מהמכתב נגד יאיר גולן

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
סא"ל (במיל') שלום אייזנר, שעורר סערה לפני כחמש שנים לאחר שהכה פעיל שמאל מדנמרק עם רובה M-16 בעת ששימש סגן מפקד חטיבת הבקעה, מביע זעזוע מהמכתב ששיגרו משפחות שכולות נגד מועמדותו של סגן הרמטכ"ל יאיר גולן לתפקיד הרמטכ"ל.

"מבוכה, זעזוע וכאב חד הכה בי כשראיתי את המכתב נגד האלוף יאיר גולן", כתב אייזנר בחשבון הפייסבוק שלו. "מפקד משכמו ומעלה, אמיץ לב, ישר דרך, שכל חייו פעל למען ביטחון העם והארץ. ששם נפש בכפו לא אחת לשמירת חיינו וחיי חייליו"."איך ניתן לטעון שאינו ראוי?", תהה אייזנר ופנה למשפחות השכולות: "משפחות שכולות היקרות לנו מאוד, היתכן שהשתמשו בכן? היתכן שהוטעתן? אין כאן רק פגיעה באלוף יאיר גולן, זאת לדעתי פגיעה קשה בצה"ל כולו. התערבות לא ראויה נגד מפקד ראוי שהוביל רבים במסירות למען ישראל וניצחון צה"ל. שחינך לערך הניצחון לא פעם גם עם הידיעה שלא כל מטרה מקדשת כל אמצעי".

שלום איזנר: מזועזע מהמכתב נגד יאיר גולןאייזנר התייחס גם לתנועת הימין 'אם תרצו' המלווה את פורום 'בוחרים בחיים' של המשפחות השכולות ואמר: "הפעם טעיתם בגדול. הבחירה בחיים היא קודם כל שמירה על אחדות הצבא והשימוש במשפחת השכולות לניגוח אלוף בצה"ל היא שימש פסול הפוגע הן בצה"ל והן בקדושת השכול הישראלי. הרי בקלות ניתן להחתים משפחות לתמיכה באלוף. האת זה אתם רוצים? יאיר גולן האלוף – באם תיבחר נלך אחריך באש ובמים למען ביטחון ישראל".

גם שר הבטחון אביגדור ליברמן תקף את הקמפיין נגד האלוף גולן ואמר: "אלוף יאיר גולן הוא קצין מעולה ומפקד אמיץ שהקדיש את חייו לביטחונה של מדינת ישראל. קמפיין ההכפשה שמתנהל נגדו בימים האחרונים אינו ראוי ולא תהיה לו שום השפעה על הליך מינוי הרמטכ"ל".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה