דרמה בתקיפה בסוריה: מטוס ביון רוסי ועליו 14 אנשי צוות נעדר בעת ההתקפה הישראלית בלטקיה

רוסיה: מטוס ביון רוסי ועליו 14 אנשי צוות נעדר בעת ההתקפה הישראלית בלטקיה. פריגטה צרפתית השתתפה בהתקפה

מטוס ביון רוסי ועליו 14 אנשי צוות נעדר בעת ההתקפה הישראלית בלטקיה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
זמן קצר לאחר ההתקפה באזור לטקיה, ביום ג' 18.9 לפנות בוקר, הודיע משרד ההגנה הרוסי כי מטוס ביון רוסי מדגם אליושין Il-20ועליו 14 אנשי צוות נעדר.
עצם העובדה שמטוס ביון רוסי נפל בעת התקפה ראשונה ישראלית מסוגה על אזור בו נמצאים מתקנים על מטרות איראניות-סורית ועצם העובדה שמשרד ההגנה הרוסי מודיע כי המטוס נעדר בעת התקפה של ארבעה מטוסי קרב ישראליים על לטקיה, כבר מרמז על המתיחות הצפויה ביחסי רוסיה עם ישראל בערבות התפתחות זו.
מטוס ביון רוסי ועליו 14 אנשי צוות נעדר בעת ההתקפה הישראלית בלטקיהזו פעם ראשונה עליה הרוסים מדווחים, כי הם מפעילים מטוס ביון מתקדם בעת תקיפה ישראלית בסוריה. לדברי המקורות הרוסיים מטוס הביון היה בקשר עם המפקדה האווירית הרוסית הנמצאת בבסיס העיקרי של חיל האוויר הרוסי בסוריה-המיימים Hmeimim Air Base .
הרוסים גם מפרטים את הציוד האלקטרוני שהיה על המטוס ומציינים, כי המטוס שידר אל המפקדה הרוסית בהמיימים נתונים של המתרחש בזירה בזמן אמת. כמו כן מוסרים המקורות הרוסיים, כי אחת התשדורות האחרונות שהמטוס שידר בטרם נעלם ממסכי המכ"ם אמרה, כי בהתקפה משתתפת אניית מלחמה צרפתית המשגרת טילים לעבר מטרות באזור לטקיה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה