מחבל נפצע קשה לאחר שניסה לדקור חייל בשומרון - ונוטרל

מחבל נפצע קשה היום (שני) לאחר שניסה לדקור חיילים בצומת גיתי, סמוך לברקן שבשומרון - ונוטרל. צוותי מד"א הגיעו למקום והעניקו לו טיפול רפואי.

מחבל נפצע קשה לאחר שניסה לדקור חייל בשומרון - ונוטרל

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה

מחבל ניסה לדקור היום (שני) חיילים שהיו בצומת גיתאי, סמוך לברקן שבאזור השומרון. כוחות שהיו במקום ירו בו למוות. אין נפגעים נוספים. בשלב זה מבוצע תחקיר בשטח. לפי כלי תקשורת פלסטיניים המחבל הוא מהכפר הפלסטיני בידיא, הכפר שממנו יצאה עאישה א-ראבי, הפלסטינית שעל פי החשד נהרגה מידויי אבנים בשכם.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן שנמצא בזירת הפיגוע אמר כי "ערנות החיילים והחתירה למגע הצילה חיים ומנעה פיגוע, אנו מחזקים את חיילי צה"ל". עוד הוסיף כי שוחח עם הקצינים בשטח, וקיבל תדריך על המצב. "ההתיישבות בשומרון תמשיך לגדול להתרחב ולשגשג, אנחנו ביחד ננצח את הטרור ונבנה את ארץ ישראל שוחחתי".

מחבל נפצע קשה לאחר שניסה לדקור חייל בשומרון - ונוטרלבחמישי האחרון אירע פיגוע דקירה נוסף בכניסה לשכם. מחבל הפלסטיני הסתערעם סכין על אזרח ישראלי ופצע אותו באורח קל עד בינוני. במהלך האירוע, חייל צה"ל שעמד בסמוך אליו פתח לעברו באש. המחבל עלה על רכב פלסטיני ונמלט ללא פגע. אזרחית ישראלית, עוברת אורח, נפצעה באורח קל מרסיסי הירי. המחבל שביצע את הפיגוע נמלט לכיוון העיר שכם כשהוא חמוש בסכין.בשבוע שעבר נרצחו בפיגוע באזור תעשייה בברקן, קים לבנגרונד-יחזקאל וזיו חג'בי, זאת לאחר שהמחבל אשרף אבו-שחה, מהכפר שוויקה שבשומרון, ירה בהם מטווח קצר. המחבל הצליח להימלט תוך דקות אחדות לאחר הירי. כוחות הביטחון ממשיכים במצוד לאיתור המחבל. כחלק מהמצוד סרקו הכוחות את הכפר בו מתגורר. מיפו את ביתו ותחקרו את קרובי משפחתו.

מחבל נפצע קשה לאחר שניסה לדקור חייל בשומרון - ונוטרל

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה