"פעיל חמאס סייע לבנות מנהרות"

הותר לפרסום: תושב סג'עייה בן 23 נעצר בעת שחצה לישראל. בחקירתו עלה כי הצטרף לחמאס ב-2013 והשתתף בכוח אבטחת הגבולות של הארגון ואף במערך חפירת מנהרות טרור "המיועדות לפעילות התקפית נגד ישראל ומנהרות המיועדות ללחימה מול כוחות צה"ל בתוך שטח הרצועה"


אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
בסוף חודש ספטמבר נעצר פעיל חמאס תושב שכונת סג'עייה בעזה בעת שחצה את גדר המערכת לשטח ישראל. בחקירתו הודה שלקח חלק באימונים צבאיים של חמאס ולקח חלק במערך חפירת המנהרות של הארגון - כך הותר היום (חמישי) לפרסום.

העצור הוא אחמד מגדי מוחמד עביד תושב הרצועה כבן 23. בחקירתו בשב"כ ובמשטרה עלה כי גויס לחמאס בשנת 2013. במסגרת פעילותו בארגון עבר הכשרה צבאית ונטל חלק באימונים צבאיים בתחומי הנ"ט, ההנדסה והצליפה. כמו כן נטל חלק בחפירת מנהרות בגזרת מגוריו ואף שימש כפעיל בכוח אבטחת הגבולות של חמאס.

משב"כ נמסר כי בחקירתו של אחמד עביד "התקבל מידע רב אודות פעילות מערך המנהרות של חמאס ברצועת עזה: הן מנהרות המיועדות לפעילות התקפית נגד ישראל, והן מנהרות המיועדות ללחימה מול כוחות צה"ל בתוך שטח הרצועה".

"חקירתו חשפה פעם נוספת את פעילות הטרור של חמאס בתחום המנהרות לקידום פעילות טרור כנגד מדינת ישראל", הוסיפו בשב"כ. כתב אישום נגדו הוגש לפני חודש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע. הוא מואשם עבירות ביטחון חמורות.

הכי נצפות

אין תוצאה