אבו מאזן צולם קורא עיתון בבית החולים; אבו מאזן מתלוצץ עם רופאיו

בניסיון להזים את השמועות על מצבו הקשה, הפיצו אנשיו של יו"ר הרש"פ תמונות עדכניות שלו מבית החולים, בהן הוא נראה קורא עיתון ומשוחח עם מקורביו. "בינתיים הוא נשאר להשגחה. כל הבדיקות מצביעות על התאוששות במצבו"

אבו מאזן צולם קורא עיתון בבית החולים; אבו מאזן מתלוצץ עם רופאיו

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אבו מאזן עדיין חי; תמונות ראשונות של יו"ר הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס (אבו מאזן) בן ה-82 פורסמו הלילה (שלישי), על ידי אנשי לשכתו, זאת כדי להזים את השמועות על מצבו הקשה.

מדובר בשתי תמונות בהן נראה אבו מאזן קורא עיתון כלשהו בערבית וכן מתהלך במסדרונות בית החולים 'איסטישארי' ברמאללה בחלוק, כשלצדדיו עוזריו וקרוביו. אנשי לשכתו רצו גם שייצא וינאם לעם הפלסטיני, אך הנאום לא יצא אל הפועל.

אבו מאזן פונה שלשום לבית החולים בפעם השלישית בתוך שבוע, כשהוא סובל מחום גבוה ומדלקת ריאות.

אבו מאזן צולם קורא עיתון בבית החולים; אבו מאזן מתלוצץ עם רופאיולמרות הצגת התמונות והרצון לשכנע כי מצבו הבריאותי טוב מאוד ולדבריהם הוא צפוי להשתחרר עוד היום מבית החולים, בכירי הרשות הפלסטינית לא מתרגשים וממשיכים לתפור חליפות ליום שאחרי, "בסופו של דבר מדובר באדם מבוגר וחולה" וכי התמונות לדידם אינן משנות את העובדות.

קודם לכן אתמול, ביקר ח"כ ד"ר אחמד טיבי את אבו מאזן בבית החולים ושיתף את עוקביו בטוויטר בחוויותיו: ‏"כעת ביציאתי מביקור אצל הנשיא הפלסטיני מחמוד עבאס. מאושפז בביה"ח ברמאללה. סובל מדלקת ריאות ומטופל ע"י אנטיביוטיקה. שיפור רב במצבו. התהלכתי איתו בפרוזדור זה כ6 פעמים. שוחחנו על נושאים מדיניים שונים. מעריך שישהה בביה"ח עוד כמה ימים".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה