20,000 פלסטינים מהגרים מיו"ש כל שנה

ראש לשכת העיתונות הממשלתית לשעבר וחבר הצוות האמריקאי-ישראלי למחקרים דמוגרפיים יורם אטינגר חושף את האמת על האיום הדמוגרפי

20,000 פלסטינים מהגרים מיו

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
חבר הצוות האמריקאי-ישראלי למחקרים דמוגרפיים יורם אטינגר, לשעבר קונסול ישראל בוושינגטון וראש לשכת העיתונות הממשלתית השתתף בכנס 'משקיעים בפתרון' שהתקיים אמש באלקנה ביוזמת הכלכלן ארז צדוק.

אטינגר התייחס למספר נושאים ברמה המדינית כלכלית, סקר את ההצלחות הכלכליות של האמריקאים בישראל וביו"ש וקבע כי "כספי הסיוע שמעבירים האמריקאים לישראל היא השקעה רווחית לכל דבר שמניבה לרווחים של 600-700% לאמריקאים".

במסגרת הסקירה הדמוגרפית פסל אטינגר את דיווחי הלמ"ס הפלסטיני בכל הנוגע למרשם האוכלוסין וההגירה, וציין כי ברשות פועלים כי לא לחשוף את העובדה כי 20,000 פלסטינים מהגרים מיו"ש מידי שנה.

הוא הסביר כיצד הרש"פ מנפחת את מספר ערביי יו"ש מ-1.8 ל-3 מיליון והביע אכזבה מחוסר המאמץ מצד הגורמים הישראלים לחשוף את האמת הן על נתוני ההגירה.

במרכז הכנס הציג הכלכלן ארז צדוק המתמודד על מקום ברשימת הבית היהודי תכנית מדינית ייחודית שחיבר להשגת פתרון מדיני אל מול ערביי יו"ש ובה הציג את עמדותיו בכל הנוגע להפסקת ההסתה הפלסטינית, להתיישבות היהודית ביו"ש וחיזוק הכלכלה.

חלק מרכזי בתכנית של ארז הוצג לאחרונה בפני חברי קונגרס אמריקאים וזכה לתגובות חיוביות בקונגרס ואף קיבל התייחסות של מזכיר המדינה האמריקאי רקס טילרסון.

"כבר שנה וחצי שטראמפ בבית הלבן ואנחנו מחכים לתכנית המדינית שלו במקום לנצל את ההזדמנות ולייצר מציאות אחרת". אמר צדוק.

20,000 פלסטינים מהגרים מיו

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה