ברייסי רייט שוחרר מהפועל ירושלים

לאחר שנתפס בשקר והודה כי נבחן בסין, הגארד עוזב באופן רשמי את האלופה. בירושלים ממשיכים לבקר אותו: "מעל באמון והראה חוסר מחויבות לקבוצה, לחבריו ולאוהדים הרבים"

ברייסי רייט שוחרר מהפועל ירושלים

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה

 

זה היה צפוי ועכשיו זה רשמי: הפועל ירושלים שחררה את ברייסי רייט מהקבוצה, לאחר שבוע סוער ביחסים בין הצדדים.
"לאחר שהפר חוזה באופן בוטה, הקבוצה שחררה את ברייסי רייט לאלתר", נכתב בהודעה הרשמית שהוציאה ירושלים לכלי התקשורת. "כידוע, רייט נתפס כשהוא משקר לראשי הקבוצה כשביקש באופן חריג לצאת לשבוע לטפל בעניינים אישיים בארה"ב, ונענה בחיוב. מתוך רצון להתחשב בו. לאחר יציאתו מהארץ, ולאחר שהציג כרטיס טיסה לארה"ב - שהתברר כפיקטיבי - גילו בקבוצה כי השחקן שיקר באשר לנסיבות ויעד נסיעתו, והמריא מנתב"ג ישירות לסין על מנת לנהל מו"מ עם קבוצת גוואנדונג. זאת בניגוד גמור לאמור בחוזהו בקבוצה ולתקנון האיגוד".
"לאחר שהבין כי ראשי הקבוצה יודעים את כל הפרטים באשר לנסיעתו, אישר השחקן את כל פרטי הנסיעה והודה בסעיפים של הפרת חוזה. ביום חמישי בערב, הודיעה הקבוצה כי השחקן מושעה

, ואמש הוציאה לסוכנו מכתב רשמי על שחרורו. יש לציין כי ההחלטה לאפשר לשחקן להשתחרר לשבוע לטפל בענייניו הפרטיים ערב פתיחת העונה הינו צעד חריג, תוך שחרורו משני משחקים בעלי חשיבות גבוהה לקבוצה. במיוחד בהתחשב בכך שהדבר נעשה לאחר השלמת סגל הקבוצה ולאחר שנעשו התאמות בבנייתה, על מנת לגרום לשחקן להרגיש טוב יותר במסגרת המקצועית".

"צעדיו של השחקן מהווים מעילה חמורה באמון ומראים חוסר מחוייבות של השחקן לקבוצה, לחבריו ולאוהדיה הרבים. הנהלת הקבוצה מביעה צער עמוק שלכך התגלגלו הדברים".

ראוי לציין כי עוד בעונה שעברה הרגישו בירושלים כי רייט מתנהל בשאננות ומפגין חוסר רצון. בקבוצה טענו כי עשו את כל המאמצים כדי לגרום לשחקן להיות מרוצה, אך לשווא. המשבר החל כשרייט החליט על דעת עצמו שלא להגיע לפעילות למען הקהילה שערכה הקבוצה, ובתגובה נקנס והושעה ממשחק אחד. גם על הפרקט לאמריקאי היו לא מעט עליות וירידות, עד שבפלייאוף לקח את עצמו בידיים ובסדרת הגמר מול הפועל אילת אף נבחר ל-MVP.
הערב: ירושלים מארחת את חולון
ובצל הפרשה, הפועל ירושלים תארח הערב (ש', 20:00) את הפועל חולון, במשחק בו תעלה לתקרה את דגל האליפות. מאט ג'נינג, הרכש החדש של דני פרנקו, לא ישחק במשחק. מנגד, אין אחד כנראה שמוכן יהיה לשים את כספו על ניצחון חולוני בארנה. בעונה שעברה זה הסתיים בתבוסות ב-30- ו-35 הפרש בעונה הסדירה, כשהניצחון האחרון של הקבוצה בבירה היה לפני ארבע שנים.

מנגד, כריס רייט ימשיך להיעדר בחולון בעקבות קרע בשריר התאומים, גוני יזרעאלי ו-וויל קלייבורן בספק למשחק. קלייבורן נפצע במהלך המשחק מול הרצליה וטרם חזר לאימונים מלאים, כך גם יזרעאלי שטרם הסיר את התפרים מרגלו. מי שכן יעמוד לרשותו של אלעד חסין הוא קלארק רוזנברג, שנחת אמש בארץ והספיק להתאמן עם קבוצתו.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה