רשמית: מכבי ת"א הודיעה על החתמת ווילבקין

הצהובים הנחיתו את כוכב דרושפאקה, במדיה נבחר ל-MVP ביורוקאפ: "נרגש לראות את הקבוצה שנבנית". ספאחיה: "אחד המבטיחים באירופה"

רשמית: מכבי ת

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
עכשיו זה רשמי. מכבי תל אביב הודיעה היום (שלישי) על החתמתו של הגארד המלהיב של דייויד בלאט אשתקד, סקוטי ווילבקין, אשר הצעיד את דרושפאקה לזכייה ביורוקאפ וכן נבחר ל-MVP של המפעל האירופי. את המהלך המרשים של הצהובים להבאתו של הכוכב פרסמנו.

הגארד (25, 1.88), בוגר מכללת פלורידה, ששכרו בדרושפאקה עמד אשתקד על 1.3 מיליון דולרים, היה מעורב בשיחות עם סגנית אלופת אירופה פנרבחצ'ה ועם אנדולו אפס, אולם בסופו של דבר הוא בחר לנחות בישראל.
"אני נרגש להגיע למועדון גדול כמו מכבי ולהיות חלק מהמסורת של הכדורסל באירופה", אמר ווילבקין לאתר הרשמי של הצהובים: "אני נרגש גם לראות את הקבוצה שנבנית בתל אביב ומצפה לראות את כולם בקרוב".

המאמן נבן ספאחיה הוסיף: "הוא אחד הרכזים המבטיחים ביותר באירופה נכון להיום. אני מקווה שאחרי העבודה הנהדרת שעשה בדרושפאקה הוא מוכן לצעד חשוב נוסף במכבי וביורוליג. הוא אדם וחבר מדהים לקבוצה".

ווילבקין, בוגר מכללת פלורידה עם היסטוריה באוסטרליה וב-NBA, סיים אשתקד כמלך הסלים ביורוקאפ עם 19.7 נקודות, 4.8 אסיסטים, 2.4 ריבאונדים ו-1.6 אסיסטים בממוצע למשחק באחוזים גבוהים מכל הטווחים. במקביל, לפני שקיבל אזרחות טורקית, ניפק 16.9 נקודות, 5.1 אסיסטים ו-2.6 כדורים חוזרים בליגת ה-BSL.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה