החשוד בתקיפה הסגיר את עצמו: "אנחנו אלו שהותקפנו"

בלעדי: בעקבות המקרה בשבת האחרונה בו נפצע אוהד הפועל ת"א בצורה קשה, הסגיר עצמו נ', צעיר בשנות ה-20 לחייו למשטרה. בראיון ראשון אמר: "רגמו אותנו באבנים, מנפחים את זה מעבר לפרופורציות"

 

החשוד בתקיפה הסגיר את עצמו:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה

פרשת תקיפתו החמורה של אוהד הפועל ת"א בשבת לא יורדת מסדר היום. התפתחות נוספת בפרשה אירעה הבוקר (ב') כשמי שהמשטרה מגדירה כחשוד המרכזי בפרשה ואחריו ערכה מצוד ביומיים האחרונים, הסגיר עצמו לחוקרים. קודם לכן נפגש איתנו לראיון בלעדי בו אישר את דבר המעורבות שלו באירוע, אך הכחיש את העובדה שהוא זה שהניף את הגרזן שפגע באוהד ופצע אותו קשה.

נ', צעיר בשנות ה-20 המוקדמות לחייו, תושב מרכז הארץ, מוכר מאוד בעיקר על ידי רכזי המודיעין של מרחב מוריה ומחוז ירושלים, כאחד מחברי הגרעין של ארגון "לה פמיליה". לא אחת הגיעו בלשים לחיפוש בביתו לפני משחקים רגישים, כאשר באחת הפעמים נמצא אצלו רימון עשן ובנוסף אביזרי עידוד אסורים.
כמו שני החשודים הנוספים שנעצרו בשבת בלילה, גם הוא חשוד בהתארגנות המכוונת לפגוע באוהדי הפועל. ככל שמתבהרת התמונה, עולה ביד החוקרים החשד כי האירוע היה מתוכנן לפרטי פרטים והיה מועד לתוצאה הקשה.

בראיון בלעדי עם ynet אמר נ': "הגענו כמה חברים בת"א. רגמו אותנו שם באבנים, אנחנו אלו שהותקפנו ואז קרה מה שקרה".
אתה יודע שהמשטרה מחפשת אותך.
"שמעתי שמחפשים אותי, אז באתי, אין לי מה להסתיר".

על האירוע שהיה באותו לילה סיפר: "מנפחים את זה מעבר לפרופורציות כאילו אנחנו אלו שתקפנו. זה לא נכון, מה שיש לי להגיד אגיד לחוקרי המשטרה".
אתה יודע שיש בן אדם שנמצא בבי"ח במצב קשה?
"שירגיש טוב".

למה מלחמות בין אוהדים צריכות להגיע לאירוע כזה?
"אני לא יודע על מה מדובר. על איזה מלחמות בין אוהדים. אני לא יודע על איזה אירועים אחרים אתה מדבר".
זמן קצר לאחר סיום הראיון הסגיר עצמו החשוד באמצעות עורך דינו, עדי כרמלי, לחוקרי המשטרה. הסנגור כרמלי אמר: "ברגע שמרשי הבין שהמשטרה מחפשת אותו, הוא החליט להתייצב. הוא אכן היה באירוע המדובר, אך אין לו כל קשר לתוצאה הטרגית. הוא מצפה שהמשטרה תגיע לאמת".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה