אבוחצירה: "סילבס הוכיח את עצמו ברעננה"

החלוץ התייחס לאפשרות שמאמנו יעזוב בסיום העונה הנוכחית לקריית שמונה או להפועל ת"א: "בכדורגל מגיע למי שהוכיח את עצמו להתקדם". סילבס אחרי ההפסד לבני יהודה: "נכנס לבור אמיתי"

אבוחצירה:

בצל השמועות על מעבר אפשרי של חיים סילבס לקריית שמונה בעונה הבאה, בהפועל רעננה פתחו אתמול (א') את דרכם בפלייאוף העליון ברגל שמאל. הקבוצה שוב לא הצליחה להבקיע והפסידה 2:0 לבני יהודה.
בהפועל רעננה מביעים דאגה ממצב הקבוצה: "ביכולת הזאת תהיה מלחמת עולם עד סוף הפלייאוף. השחקנים צריכים להפנים את זה", אמרו במועדון. שני השערים באו בעקבות טעויות בהגנה ונריוס ולסקיס הכניע את רון למל בהופעת הבכורה שלו בליגת העל.
סילבס התייחס בסיום לשמועות בנוגע לעתידו: "אני לא התעסקתי בזה בכלל. הראש שלי רק בהפועל רעננה וזה מה שמעניין אותי עכשיו. מה שמעניין אותי זה להרים את הפועל רעננה לקראת המשחק הבא ולהכין את השחקנים בצורה הטובה ביותר בשביל להשלים את המטרות שלנו".
אבוחצירה: "בני יהודה לא הייתה טובה יותר", המשיך סילבס. "יש לנו בעיה בכל מה שקשור לתוצאה, אי אפשר להחזיק משחק שלם ב-0:0. היו לנו מספיק רגעים שהיינו יכולים להבקיע בהם, אנחנו פשוט לא מספיק חדים ואיכותיים בחלק הסופי. הגול שקיבלנו היה בדקות טובות מאוד שלנו, הגול שינה מאוד את המצב רוח. מיד גם ספגנו את השני ונכנסנו לבור אמיתי".גם שמעון אבוחצירה התייחס למשחק ולבצורת השערים של קבוצתו: "זו תקופה לא טובה שלנו. לדעתי אנחנו מפסידים במשחקים שאנחנו לא צריכים להפסיד. יש הרבה חוסר ריכוז ואנחנו לא מנצלים מצבים. אנחנו בשלבים מאוד קריטיים בעונה. לרעננה אסור להגיע למאבקי הישרדות עד השנייה האחרונה. אנחנו משתדלים ומקווים לא להסתכל על ירידת ליגה. באתי לכבוש שערים ולנצח וכרגע אני לא עושה את זה. אני לוקח אחריות על המצב הזה.החלוץ נשאל על עזיבה אפשרית של מאמנו: "חיים הוכיח את עצמו בהפועל רעננה במשך שלוש שנים, כולל פלייאוף עליון. בכדורגל מגיע לאנשים שמוכיחים את עצמם להתקדם. אנחנו השחקנים לא מתעסקים בזה כרגע ואנחנו צריכים לנצח בשבילו. צריך להיות מקצוענים, לבוא לנצח במשחקים הבאים ולהשאיר את הפועל רעננה בליגת העל".