נבחרת ישראל: זהבי לא יגיע למחנה בגרמניה

השחקנים של אלישע לוי ייצאו להתאמן בברלין לקראת המשחקים מול מולדובה ואלבניה, החלוץ ישחק עם גוואנגז'ו R&F בליגה הסינית ב-2 ביוני ויגיע רק סמוך למשחק הידידות נגד המולדבים ב-6 ביוני

נבחרת ישראל: זהבי לא יגיע למחנה בגרמניה

קפטן נבחרת ישראל, ערן זהבי, לא יגיע למחנה הנבחרת שייפתח ב-28 במאי בגרמניהלקראת מול מולדובה (ידידות) והקרב על המקום השלישי במוקדמות המונדיאל מול אלבניה.

בעוד השחקנים מליגת העל, שמרביתם מסיימים את העונה כבר בשבת, או לכל היותר עם שריקת הסיום של גמר הגביע ביום חמישי הבא בין בני יהודה למכבי ת"א, הליגה הסינית נמצאת בעיצומה. זהבי ישחק מחר בבייג'ינג', ובזמן שחבריו כבר ייצאו לברלין הוא ישחק ב-2 ביוני מול הנאן ג'יאניה. בשל כך הוא יגיע ארצה רק סמוך למשחק ההכנה מול מולדובה שיתקיים ב-6 ביוני.

אלישע לוי החליט לקיים את מחנה האימונים שלושה ימים בלבד אחרי סיום העונה, בשל הרצון ליצור המשכיות ולשמור על מסגרת ועל הכושר של השחקנים. זהבי המשחק בסין לא יוכל כאמור להיות חלק ממנו.

לוי יזמן בשבוע הבא את השחקנים שייצאו למחנה האימונים. תומר חמד ואריאל הרוש, שהושעו בשל הראיונות הבלעדיים שהעניקו ל"ידיעות אחרונות" לאחר התבוסה בספרד, לא ייכללו בסגל.

מי שעשויים לקבל זימונים מחודשים הם שוער הפועל באר שבע, גיא חיימוב, וייתכן שגם עומרי גלזר הצעיר ממכבי חיפה. גם מונס דאבור מועמד להיכלל בסגל. מאור מליקסון צפוי לחזור ואיתי שכטר יישאר בסגל.