"היינו צריכים לתת להם שישייה"

בבית"ר ירושלים מאוכזבים מההחמצות הרבות ב־1:1 מול בוטב פלובדיב, שסיבך אותם במוקדמות הליגה האירופית . "מכעיס שלא סגרנו את הסיפור בארץ" . מאריטימו מחכה בשלב הבא


בבית"ר ירושלים התקשו להתאושש במהלך סוף השבוע מהתיקו (1:1) ביום חמישי מול בוטב פלובדיב, שסיבך אותם לקראת משחק הגומלין השבוע, במוקדמות הליגה האירופית. "מכעיס שלא סגרנו את הסיפור בארץ. היינו צריכים לתת להם שישייה. אי אפשר להחמיץ כל כך הרבה מצבים באירופה", אמרו אתמול במועדון.
בבית"ר התבשרו אתמול כי אם יעברו את הקבוצה הבולגרית הם יתמודדו בשלב הבא מול מאריטימו, שסיימה אשתקד במקום השישי בליגה הפורטוגלית. "אין לנו מה לחשוב בכלל על ההגרלה והסיכויים שלנו מולם, קודם שנעבור את השלב הזה", אמר גורם בקבוצה והוסיף: "ראינו שגם קבוצה מבולגריה לא כזה קל לעבור".
אבל למרות האכזבה הגדולה, השחקנים מאמינים שהם ישלימו את המשימה במשחק החוץ: "אוי ואבוי לנו אם לא נעבור את הבולגרים", אמר אחד השחקנים והוסיף, "אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה מהם וגם בחוץ אנחנו צריכים לנצח". שחקן אחר הוסיף: "אם היינו מבקיעים את השני ואת השלישי הם היו נשברים מנטלית והיה לנו הרבה יותר קל. לא יהיה פשוט שם אבל אנחנו חייבים לעבור. אף אחד לא חושב עכשיו על המשחק הבא או על שלב הבתים".
ביקורת נשמעה במועדון שוב כלפי שחקני ההגנה. מי שספג את רוב הביקורות הוא מרסל הייסטר, שלא הרחיק את הכדור במהלך שבו הקבוצה ספגה את השוויון. "אנחנו משלמים ביוקר על הטעויות וחוסר הריכוז של ההגנה", אמר אחד השחקנים, "חייבים להביא לפה בלם שייקח יותר מנהיגות". בבית"ר גיבו את הקשר עידן ורד, שהציג יכולת טובה אך הרבה להחמיץ: "דברים כאלה יכולים לקרות גם לגדולים ביותר".
בלם לוריין יגיע לבירה?

בנוגע לחיזוק הקו האחורי, הירושלמים מנהלים מגעים מול בלמה הצרפתי של לוריין, לינדזי רוז בן ה־25, שהושאל בינואר לבאסטיה. בשלב זה מנסים במועדון להגיע להבנות מול לוריין בנוגע לאופן ההעברה, אם זה יהיה בהשאלה או ברכישה תמורת סכום שהבעלים אלי טביב יהיה מוכן לשלם. במקביל, בבית"ר אופציות של שני בלמים נוספים.
כמו כן, הצהובים עדיין לא ויתרו על חיזוק להתקפה. חלוצה הברזילאי של קוריטיבה, אוונדרו בן ה־20, נמצא על הכוונת, אך בשלב זה הסכומים שאותם דורשת קבוצתו גבוהים מדי. אגב, בסביבת המועדון נטען כי העפלה לסיבוב הבא או הדחה מהליגה האירופית עלולות להשפיע על ההחלטה לצרף בלם וחלוץ זר.