גרשון למכבי חיפה: "מוכן לחזור לארץ"

בלם גנט מחזיק גם בהצעות ממכבי תל אביב ומהפועל באר שבע, אבל על פי מקורביו הוא מעדיף לחתום אצל הירוקים. מכבי חיפה תשלם לגנט כחצי מיליון אירו ותציע לו חוזה לשלוש שנים בשכר של 450 אלף אירו בעונה. מחכים לאישור של גולדהאר בעסקת עטר

גרשון למכבי חיפה:

מכבי חיפה ממשיכה בניסיונות לחזק את הסגל והיא קרובה להחתמת רמי גרשון. הבלם בן ה-28 שמשחק בגנט התלבט רבות האם להישאר בבלגיה ובסופו של דבר הודיע לירוקים שהוא מוכן לחזור לארץ.
גרשון מחזיק בהצעות גם ממכבי תל אביב ומהפועל באר שבע. הפציעה של מיגל ויטור עשויה לגרום לאלופה ללחוץ עליו להצטרף לשורותיה, אבל מקורבים לשחקן מסרו שהוא מעדיף כרגע לחתום במכבי חיפה.
ראשי הירוקים רואים בגרשון שחקן שיכול לשדרג מאוד את חוליית ההגנה. אם הוא אכן יגיע, דקל קינן ירד לספסל. השכר המוצע לגרשון מוערך בכ-450 אלף אירו לעונה, בחוזה לשלוש שנים. בכלל, עלויות העסקה גבוהות במיוחד ומחיר ההעברה מגנט עומד על כחצי מיליון אירו.

עסקת אלירן עטר סוכמה בין ראשי הירוקים לראשי מכבי תל אביב, כך שמכבי חיפה תקבל 1.1 מיליון אירו. הצדדים ממתינים לאישור הסופי של הבעלים מיץ' גולדהאר.גילי ורמוט, עומר דמארי ונטע לביא, הגיע אתמול ליישוב אלעד לבקר בהפתעה את משפחת סלומון, שאיבדה את האבא יוסי, הבן אלעד שהיה מנוי למשחקי הקבוצה, והבת חיה בפיגוע בחלמיש. יחד עם השחקנים הגיעו מנהל הקבוצה רפי אוסמו, מנהלת קשרי אוהדים מיטל משה, ופסיכולוג הקבוצה רענן דגן. מאמן הקבוצה, גיא לוזון, הוא זה שיצר את הקשר בין המשפחה לקבוצה. המשפחה הוזמנה להתארח במספר משחקי בית של הקבוצה.