מכבי חיפה: "המחנה חשוב לכולם"

הירוקים מתכוננים לתחילת עבודתו של המנהל המקצועי החדש, מו אלאך. במחנה הסגור יצטרכו השחקנים והמאמן גיא לוזון להרשים את מי שינהיג את הקבוצה מעתה ואילך. אדי גוטליב, שחזר לאחרונה לשחק בהפועל ת"א, עשוי להחליף את דקל קינן שעוזב לארה"ב

מכבי חיפה:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המנהל המקצועי החדש של מכבי חיפה, מו אלאך, צפוי לחזור היום לישראל ולהתחיל בעבודתו המשותפת עם המאמן גיא לוזון וסגל הקבוצה. מייד עם הגעתו תקיים הקבוצה מחנה אימונים בן ארבעה ימים שבמהלכו יקבל אלאך נתונים על כל אחד משחקני הסגל.

כמו כן, ייתכן שהקבוצה תערוך גם משחק אימון על מנת שההולנדי יוכל להתרשם עוד יותר מהשחקנים החדשים, אם כי אלאך צפה בכל משחקי הקבוצה בחודש האחרון, מאז החלו השיחות בין הצדדים.
את הימים האחרונים ניצלו השחקנים לחופשה, וחלקם יצאו לחו"ל על מנת לנקות את הראש. "ברור לנו שעכשיו יש עלינו זכוכית מגדלת", אמר אחד השחקנים והוסיף: "זה לא שעד היום לא התאמנו ברצינות, אבל יש עכשיו מנהל מקצועי שלא מכיר אותנו כמו גיא לוזון. רושם ראשוני יכול להיות משמעותי מאוד עבור השחקנים, ולכן מחנה האימונים הזה חשוב מאוד עבור כל אחד כאן".
גוטליב יחליף את קינן?
בחודש ינואר יבצע אלאך שינויים ראשונים בסגל כחלק מבניית העונה הבאה, אך הוא לא יעשה דבר עד אשר ילמד היטב את חומר השחקנים. כרגע מדובר בעיקר על שחרור של שניים־שלושה שחקנים על מנת לדלל את הסגל הארוך.
בסוף השבוע הודיעה סינסינטי מליגת ה־ULS (הליגה השנייה בארה"ב) באופן רשמי על החתמתו של בלם חיפה דקל קינן. הירוקים כבר החלו בחיפוש אחר בלם נוסף לסגל וכבר עתה ברור כי יצרפו כזה.
שמו של אדי גוטליב עלה מאחורי הקלעים, אך במועדון יודעים כי יש להם גם את האופציה להחזיר כל אחד מהשחקנים המושאלים בחודש ינואר. אחד מהם הוא הבלם עאיד חבשי, שהושאל לבני יהודה בתחילת העונה. עם זאת, כרגע נראה כי רק אם לא תהיה ברירה חיפה תחזיר שחקן מושאל.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה