ויקי ואקנין: "אבי לוזון איבד את זה"

הסוכנת של קשר מכבי פ"ת סוטיריס ניניס, שמירר בבכי בעקבות ההשפלה שספג מלוזון, תקפה: "אצל ברקת, שחר או גולדהאר זה לא היה קורה. שם יש תרבות ודרך ארץ". לוזון הגיב: "בסה"כ אמרתי לו שאין טעם שיהיה פה. אני מציע שייסע ליוון"

ויקי ואקנין:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הרבה לחץ השתחרר אתמול במכבי פתח תקווה אחרי הניצחון 0:2 שהחזיר אותה למסלול. אבל סיפור המשחק התרחש בכלל בסיומו, עם רדת השחקנים לחדר ההלבשה.

אבי לוזון, מבעלי המועדון, תקף מילולית את החלוץ היווני המוקפא סוטיריס ניניס על כך שניגש לאוהדי הקבוצה והודה להם שהציגו מפגן תמיכה בו, שכלל הנפת דלגי יוון וקריאות "ניניס בוא לפה" ו"תנו לניניס לשחק".

אוהדי הקבוצה המשיכו גם בקריאות כלפי המאמן שרון מימר וקראו לו להתפטר כבר מהדקה הראשונה. לוזון אמר לניניס: "למה באת לכאן? אתה שחקן מוקפא".

ניניס, שנעלב מהצעקות של לוזון כלפיו, עזב את האצטדיון עם דמעות בעיניים כשהוא מלווה על ידי אנשי אבטחה. הבעלים שינו זוארץ ליווה את השחקן עד למכוניתה של הסוכנת ויקי ואקנין.

ואקנין אמרה: "אבי לוזון לא יכול היה לראות את המחווה לקהל, הוא תפס אותו קורבן. הייתי בהלם מוחלט כשזה קרה, לא מתייחסים ככה לבנאדם. משפילים אותו, צורחים עליו ומגדפים אותו ליד עיתונאים וליד כל מי שהיה שם. גם אם יש לו מה להגיד, הוא צריך לעשות זאת בארבע עיניים. זו לא חוכמה לעשות את זה לבן אדם שנמצא לבד במדינה".

ויקי ואקנין: "בעלים של קבוצה כמו אלונה ברקת, יעקב שחר או מיץ' גולדהאר לא היו עושים את זה", הוסיפה הסוכנת, "אצלם יש תרבות, יש דרך ארץ. כנראה אבי לוזון איבד את זה".לוזון מסר בתגובה: "בסך הכל אמרתי לניניס שאין טעם שיהיה פה, כי אין סיכוי שישחק אי פעם במכבי פתח תקווה. אני מציע לו שייסע ליוון, נכבד את החוזה שלו. בזה נגמר העניין".

ניניס עצמו הגיע היום לאימון מכבי פתח תקווה למרות אירועי אתמול, אך לא התאמן בטענה לכאבים בקרסול.

בתוך כך, המועדון הוריד מסדר היום את נושא הגעתו של יוסי בניון, אחרי שהתברר כי הקשר החליט להישאר בבית"ר ירושלים. במועדון ממתינים לפגישתו של עומר דמארי עם נשיא מכבי חיפה, ולאחריה יתקבלו החלטות לגביו. החלוץ ייצטרך לוותר על חלק משכרו.

הכי נצפות

אין תוצאה