יוסיפ איבנצ'יץ' סיכם בהפועל חיפה

עסקת העברתו של חלוץ הפועל אשקלון לקבוצה של ניר קלינגר סוכמה סופית. יואב כץ: "נגד בית"ר שיחקנו טוב והפסדנו. מקווה שנמשיך לשחק כך וננצח את הפועל ב"ש בראשון


אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
חלוץ הפועל אשקלון, יוסיפ איבנצ'יץ', עובר להפועל חיפה אחרי שהבוקר (חמישי) סוכמה סופית עסקת העברתו. הבעלים יואב כץ שוחח עם מאמן הפועל אשקלון, יובל נעים, וביקש ממנו לשחרר את השחקן עוד לפני משחקה של הפועל חיפה מול הפועל באר שבע ביום ראשון (20:30). הוא יהיה הזר השישי של הקבוצה לצד ריקו מיטרבסקי שהגיע לפני שבועיים למועדון.

חיפה, שהפסידה במחזור האחרון בביתה באצטדיון סמי עופר לבית"ר ירושלים (2:0) יודעת שהמשחק בבירת הנגב מול באר שבע, שלא נמצאת בשיא כושרה, יהיה קשה מאוד. יואב כץ אמר במסיבת העיתונאים: "נגד בית"ר שיחקנו טוב והפסדנו. אני מקווה שנגד ב"ש נשחק היטב וננצח. אני כאן כדי לקדם שחקנים לעונה הבאה".
מאיר בן מרגי, עוזר המאמן: "אנחנו חייבים להיות מפוקסים, אסור לטעות מול ב"ש. הליגה השנה מאוד שוויונית ומי שתהיה מרוכזת יותר תיקח בסוף את האליפות. נכון שב"ש לא הפסידו עדיין בבית העונה אבל נגיע מוכנים". הבלם, ניסו קפילוטו: "במשחק מול בית"ר היו לנו מצבים והפסדנו. נגיע מוכנים לב"ש, יש לנו הגנה וננסה לנצח שם".

הכי נצפות

אין תוצאה