וארן: "החלום שלי לשחק בנבחרת ישראל"

חלוץ בית"ר ירושלים, שהבקיע גם ב-1:3 באשקלון, מכוון למדים הלאומיים: "יש לי תעודת זהות ואני יהודי, הלוואי ואקבל זימון" .במועדון משבחים: "אנתוני מדהים, הוא תופעה".גורמים בקבוצה: "הגיע הזמן שכולם יפרגנו יותר לבני בן זקן"

וארן:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
השיר 'משנכנס אדר מרבים בשמחה', שונה אתמול ביציע אוהדי בית"ר ירושלים ל-'משנכנס וארן מרבים בשמחה', אחרי שהחלוץ הלוהט, שלא היה אמור לשחק בשל פציעה בגבו, קם מהספסל והבקיע את השער השני נגד אשקלון, בדרך לניצחון באצטדיון סלה לראשונה מזה 20 שנה.

"אנתוני מדהים, הוא תופעה", החמיאו בבית"ר לחלוץ, שאיך שלא מסתכלים על זה, פשוט מחזיק את הקבוצה כמעט לבדו במהלך החודשיים האחרונים עם שערים מכריעים וחשובים. עם האוכל בא התיאבון. "עד לפני כמה חודשים בכלל לא חשבתי על זה, אבל החלום שלי זה לשחק בנבחרת ישראל", סיפר אמש וארן לעיתונאים והוסיף, "אני יהודי, יש לי תעודת זהות ובטח שאני רוצה לשחק בנבחרת, הלוואי ואני אקבל זימון, אבל עכשיו אני מתרכז בבית"ר ירושלים".
וארן סיפר שלא היה אמור בכלל להיכלל אתמול בסגל למשחק, עקב הפציעה ממנה הוא סובל בימים האחרונים ואמר: "סבלתי מכאבים כל השבוע, באימון האחרון היו לי כאבי תופת ויצאתי, היה כיוון שלא אהיה בסגל אך ביחד עם המאמן קיבלנו החלטה שאקח כדור ואם ארגיש יותר טוב אהיה בסגל, כנראה זו הייתה החלטה נכונה".

וארן:
אמנם בית"ר לא הציגה אתמול כדורגל טוב, בניגוד למשחק האחרון בליגה נגד מכבי חיפה, ולא בטוח אם היא הייתה מנצחת את ההתמודדות לולא השער הנפלא שהבקיע קלאודימיר פריירה, בעוד כדור חופשי מושלם, אבל למרות זאת החליטו במועדון לתת את הקרדיט על הניצחונות האחרונים למאמן בני בן זקן. "הגיע הזמן שכולם יפרגנו יותר לבני בן זקן", אמרו גורמים בכירים במועדון שהוסיפו, "לנצח באשקלון זה משהו לא פשוט. מכבי ת"א עשתה פה תיקו שתיים, הפועל חיפה סיימה בתיקו, באר שבע ניצחו מגול בדקה האחרונה, ואנחנו מנצחים וכובשים שלושה שערים. גם אם אין הסבר לאיך שניצחנו אי אפשר להתעלם מהתוצאות ומאחוזי ההצלחה. מגיע לבן זקן יותר קרדיט".
למרות המחמאות למאמן, בשלב זה בהנהלת המועדון לא מתכוונים לדון בעתידו, על אף התוצאות הטובות והעובדה שחוזהו מסיים בסוף העונה הנוכחית, וטענו כי כל הדיווחים בנושא הם "ספקולציות".
מי שלא היה חלק מהניצחון על אשקלון הוא ז'אורזיניו, שלא נכלל בסגל, עקב הדלקת בברכו ממנה הוא סובל כבר תקופה ארוכה. עד כה קיוו בבית"ר כי הברזילאי יחלים, אך כל פעם שהוא שותף, שוב הרגיש כאבים באזור הדלקת. כעת הוחלט לשלוח את ז'אורזיניו לעבור אולטרסאונד ולקבל החלטות לגבי המשך הטיפול בו.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה