תחושת החמצה בעכו: לא היינו שווים הפסד למכבי תל אביב

אחרי שספגה 2:0 נגד מכבי ת"א האווירה לא נעימה בקבוצה הצפונית שסוגרת את טבלת ליגת העל: "הגענו לארבעה מצבים בטוחים, אך למכבי יש איכויות מהספסל"


אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
בהפועל עכו קיימת תחושת החמצה בעקבות ההפסד 2:0 אמש (ראשון) מול מכבי ת"א שהחמיר את מצבה של הקבוצה ששקועה במקום האחרון בטבלה. תחושת ההחמצה נובעת מכך שעכו, בעיקר במחצית הראשונה, לא נפלה ממכבי ת"א ויותר מכך הגיעה לשלושה עד ארבעה מצבים קורצים מול שערם של הצהובים.

פעם אחר פעם הוכח שאם בן אז'ובל לא כובש אין בדיוק מי שיעשה את זה בעכו. אז'ובל הגיע למספר מצבים קורצים שהוחמצו אבל מי ש"נדבק" במסכת ההחמצות של החלוץ הוא פטר אוניקאצ'י שמעבר למהירות שלו הוא ורשת זה דבר שלא ממש הולך ביחד. ההחמצות המרגיזות של החבורה של אלדד שביט חשפו את הבעיה הגדולה של הקבוצה שכבשה עד כה רק 16 שערים, פחות מכל קבוצה אחרת בליגת העל.
מי שיכול לראות את עצמו מאוכזב ובצדק הוא הקשר, גבי קניקובסקי, שאיבד מבחינתו כדור אומלל על הקו משם נוצרה ההתקפה של מכבי ת"א בסיומה אלירן עטר העלה את הצהובים ליתרון. דקה לאחר מכן קניקובסקי הוחלף וניכר היה עליו שהוא כועס על אותו איבוד כדור.

"לא היינו שווים הפסד מול מכבי ת"א. הגענו לארבעה מצבים של שערים בטוחים וברור שברגע שאנחנו לא נבקיע נספוג כי למכבי ת"א יש כל כך הרבה איכויות מהספסל שעשו את השינוי", אמרו בעכו. בן רייכרט הוכיח שוב שמדובר בשחקן בעל איכויות, ושוב קצת לא מובן איך הוא לא נמצא בקבוצת צמרת בליגת העל. כך או כך נראה שהמשחק הקרוב של עכו בחוץ מול מ.ס.אשדוד יהפוך לקריטי לקראת ההמשך.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה